Bronckaers Autobusbedrijf is een Belgische busonderneming uit Genk. Het bedrijf heeft ook vestigingen in Hamont, Maaseik en Tessenderlo en is onderdeel van Keolis Vlaanderen. Bronckaers rijdt ritten op enkele lijnen in de vervoerregio Limburg in opdracht van De Lijn.
Lijnennet
NB. Dit overzicht is mogelijk niet compleet
Lijn
|
Route
|
Lijnsoort
|
Vervoerder(s)
|
1
|
Genk: Sledderlo - Kolderbos - Centrum - Station - Atheneum - Waterschei - Zwartberg
|
Stadsbus
|
(Bronckaers en Heidebloem i.o.v.) De Lijn
|
10
|
Genk - Zutendaal - Munsterbilzen - Bilzen - Hoeselt - Werm - Riksingen - Tongeren
|
Streekbus
|
(Bronckaers en Heidebloem i.o.v.) De Lijn
|
19
|
Diest - Molenstede - Okselaar - Veerle - Vorst - Eindhout - Winkelomheide - Geel
|
Streekbus
|
(De Valk en Bronckaers i.o.v.) De Lijn
|
159
|
Schoot - Tessenderlo
|
Schoolbus
|
VBM en Bronckaers i.o.v. De Lijn
|
178
|
Maaseik - Lanklaar - Eisden - Maasmechelen - Houthalen - Lummen - Leuven - Heverlee - Brussel
|
Streekbus
|
Bronckaers en De Wilg i.o.v. De Lijn
|
179
|
Brussel - Heverlee - Leuven - Kessel-Lo - Diest - Meldert - Paal - Beringen - Heppen - Leopoldsburg - Hechtel - Wijchmaal - Peer - Bree - Bocholt
|
Schoolbus
|
Bronckaers en De Wilg i.o.v. De Lijn
|
207
|
Bilzen - Merem - Hoeselt - Romershoven - Diepenbeek - Diepenbeek Universiteit - Hasselt
|
Schoolbus
|
(Bronckaers i.o.v.) De Lijn
|
208
|
Lafelt - Kesselt - Hees - Mopertingen - Eigenbilzen - Hoelbeek - Waltwilder - Bilzen
|
Schoolbus
|
(Bronckaers en Heidebloem i.o.v.) De Lijn
|
209
|
Hoelbeek - Munsterbilzen - Eik - Heesveld - Schoonbeek - Beverst - Diepenbeek - Diepenbeek Universiteit - Hasselt
|
Schoolbus
|
Bronckaers en G. Mebis i.o.v. De Lijn
|
20a
|
Maastricht - Veldwezelt - Mopertingen - Waltwilder - Bilzen - Beverst - Diepenbeek - Diepenbeek Universiteit - Hasselt
|
Streekbus
|
(Bronckaers, G. Mebis en Heidebloem i.o.v.) De Lijn
|
20b
|
Lanaken - Gellik - Eigenbilzen - Mopertingen - Waltwilder - Bilzen - Beverst - Diepenbeek - Diepenbeek Universiteit - Hasselt
|
Streekbus
|
(Bronckaers, G. Mebis en Heidebloem i.o.v.) De Lijn
|
27
|
Genk - Waterschei - As - Opglabbeek - Opoeteren - Neeroeteren - Maaseik
|
Streekbus
|
(Bronckaers i.o.v.) De Lijn
|
32a
|
Leuven - Aarschot - Ramsel - Herselt - Westerlo - Tongerlo - Oevel - Geel
|
Streekbus
|
De Wilg, VBM en Bronckaers i.o.v. De Lijn
|
33
|
Genk - Waterschei - Zwartberg - Meeuwen - Peer - Overpelt - Neerpelt
|
Streekbus
|
(VBM, Bronckaers, Heidebloem, Melotte R & Co i.o.v.) De Lijn
|
36a
|
Hasselt - Diepenbeek - Genk
|
Streekbus
|
(Bronckaers en Mebis i.o.v.) De Lijn
|
48
|
Hasselt - Kiewit - Zonhoven - Meulenberg - Houthalen - Helchteren - Linde - Peer
|
Streekbus
|
(VBM, Bronckaers en Melotte R & Co i.o.v.) De Lijn
|
487
|
Bree - Wijshagen - Meeuwen - Wauberg - Peer - Helchteren
|
Schoolbus
|
Bronckaers, Teyssen en DB Traffic i.o.v. De Lijn
|
803
|
Genk - Waterschei - Zwartberg - Opglabbeek Bewel
|
Streekbus
|
DB Traffic en Bronckaers i.o.v. De Lijn
|
804
|
Genk - Waterschei - As - Opglabbeek - Gruitrode - Bree - Beek - Bocholt - Kaulille - Sint-Huibrechts-Lille - Neerpelt - Overpelt
|
Streekbus
|
(Bronckaers, VBM, Melotte R & Co, G. Mebis i.o.v.) De Lijn
|
805
|
Genk - As - Opglabbeek - Gruitrode - Bree - Bocholt - Kaulille - Sint-Huibrechts-Lille - Neerpelt
|
Streekbus
|
(Bronckaers, Melotte R & Co i.o.v.) De Lijn
|
806
|
Genk: Station - Centrum - Bret - Waterschei-Zuid - Hoevenzavel - Zwartberg-Noord - Opglabbeek: Nieuwe Kempen
|
Schoolbus
|
(Bronckaers en Teyssen i.o.v.) De Lijn
|
827
|
Mol - Gompel - Wezel - Werkplaatsen - Lommel - Lutlommel - Grote Barrier - Overpelt - Neerpelt
|
Schoolbus
|
(Bronckaers, De Wilg, Melotte R & Co en VBM i.o.v.) De Lijn
|
828
|
Lommel - Lutlommel - Grote Barrier - Overpelt - Neerpelt - Achel - Hamont
|
Schoolbus
|
(Bronckaers, De Wilg, Melotte R & Co en VBM i.o.v.) De Lijn
|
X27
|
Genk - Lanklaar - Stokkem - Dilsen - Rotem - Elen - Maaseik
|
Streekbus
|
(Bronckaers i.o.v.) De Lijn
|