Treinserie 80 (1990/1991)
Treinserie 80 in 1990/1991
| |
---|---|
Traject | Amsterdam CS - Brussel-Zuid - Paris Nord |
Vervoerder | NS |
Dienstregeling | 1990/1991 |
Materieel | onbekend |
Treinsoort | EuroCity |
Frequentie | 1x/dag |
Opmerkingen | - |
Treinserie 80 was in de dienstregeling 1990/1991 de EuroCity-verbinding tussen Amsterdam, Brussel en Parijs.
Inhoud
Traject
Station | ||
Amsterdam CS | ||
Den Haag HS | ||
Rotterdam CS | ||
Roosendaal | ||
Berchem | ||
Brussel-Noord | ||
Brussel-Zuid | ||
St. Quentin | ||
Paris Nord |
Overzicht van treinen
Treinnr. | Naam | Traject | Opmerking |
---|---|---|---|
80 | Île de France | Brussel-Zuid → Paris Nord | Uitsluitend 1e klas-plaatsen; reed niet op zondag |
81 | Rubens | Paris Nord → Brussel-Zuid | Uitsluitend 1e klas-plaatsen; reed niet op zaterdag en zondag |
82 | Etoile du Nord | Amsterdam CS → Paris Nord | Niet op zondag |
83 | Brabant | Paris Nord → Brussel-Zuid | Reed niet op zondag |
84 | Rubens | Brussel-Zuid → Paris Nord | Uitsluitend 1e klas-plaatsen; reed niet op zaterdag |
85 | Île de France | Paris Nord → Brussel-Zuid | |
86 | Brabant | Paris Nord → Brussel-Zuid | Reed niet op zaterdag, stopte óók in St. Quentin |
87 | Etoile du Nord | Reed niet op zaterdag |
Spoorlijnen
Deze treinserie maakt(e) gebruik van de volgende spoorlijn(en):
- Spoorlijn Amsterdam - Schiphol
- Schiphollijn
- Oude Lijn
- Staatslijn I
- Spoorlijn Antwerpen - Lage Zwaluwe
Andere voormalige treinseries 80
Dienstregeling | Treinsoort | Frequentie | Traject | Vervoerder | Opmerkingen |
---|---|---|---|---|---|
1975/1976 | TEE | 2x/dag | Amsterdam CS - Brussel-Zuid - Paris Nord | SNCF | Trans-Europ-Express Île-de-France en Étoile du Nord. |
1984/1985 | Intercity | 1x/dag | Amsterdam CS - Brussel-Zuid - Paris Nord | NS | Reed niet op zondag |
1989/1990 | EuroCity | 1x/dag | Amsterdam CS - Brussel-Zuid - Paris Nord | NS | Reed niet op zondag |
Andere voormalige Belgische treinseries 80
Dienstregeling | Treinsoort | Frequentie | Lijn | Traject | Vervoerder | Opmerkingen |
---|---|---|---|---|---|---|
1975/1976 | TEE | 6x/dag | (Amsterdam CS -) Brussel-Zuid - Paris Nord | SNCF | ||
1984/1985 | EuroCity | 1x/uur | Amsterdam CS - Brussel-Zuid - Paris Nord | NS | Reed niet op zondag | |
1989/1990 | EuroCity | 1x/uur | Amsterdam CS - Brussel-Zuid - Paris Nord | NS | Reed niet op zondag | |
1984/1985 | TEE | 3x/dag | Brussel-Zuid - Paris Nord | NMBS |
Categorieën:
- Voormalige treinserie
- Treinserie 80
- Dienstregeling 1990/1991
- Voormalige Belgische treinserie
- Belgische treinserie 80
- Belgische dienstregeling 1990/1991
- EuroCity
- Station Amsterdam Centraal
- Station Den Haag HS
- Station Rotterdam Centraal
- Station Roosendaal
- Station Antwerpen-Berchem
- Station Brussel-Noord
- Station Brussel-Zuid
- Station Paris Nord
- Dienstregeling Spoorlijn Amsterdam - Schiphol
- Dienstregeling Schiphollijn
- Dienstregeling Oude Lijn
- Dienstregeling Staatslijn I
- Dienstregeling Spoorlijn Antwerpen - Lage Zwaluwe