Lijn 271 Eksaarde Keerken - Sint-Niklaas Station
Buslijn 271 in België | |
Vervoerder(s) | Waaslandia Autobussen i.o.v. De Lijn |
Vervoerregio | Waasland |
Lijnsoort | Streekbus |
Lijnkleur | 271 |
Materieel | MAN Lion's City 12E |
Rijdt sinds | 6 januari 2024 |
Voorganger(s) | 27 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1-2x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 271 rijdt van Lokeren via Daknam, Eksaarde, Sinaai en Belsele naar Sint-Niklaas.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijdt één rit van Sint-Niklaas naar Lokeren en rijden vier ritten van Eksaarde naar Sint-Niklaas.
- In de middagspits rijden twee ritten van Lokeren naar Sint-Niklaas en rijden vijf ritten van Sint-Niklaas naar Eksaarde (één tot Sinaai).
- Op woensdagmiddag rijdt één extra rit van Lokeren naar SintN-Niklaas en twee extra ritten van Sint-Niklaas naar Eksaarde.
Route
Halte | ||
Lokeren, Station | ||
Lokeren, Groendreef | ||
Lokeren, Van Duysestraat | ||
Daknam, Kerk | ||
Daknam, Pontweg | ||
Daknam, Sijpstraat | ||
Daknam, Ganzendries | ||
Eksaarde, Keerken | ||
Eksaarde, Brug | ||
Eksaarde, Spletterenstraat | ||
Eksaarde, Kerk | ||
Eksaarde, Sint-Jansdam | ||
Eksaarde, Nieuwe Baan | ||
Sinaai, Keizerstraat | ||
Sinaai, Leebrugstraat | ||
Sinaai, Hellestraat | ||
Sinaai, Zwaanaardestraat | ||
Sinaai, Neerstraat | ||
Sinaai, Dries | ||
Sinaai, Vleeshouwersstraat | ||
Sinaai, Molenstraat | ||
Sinaai, Helsvuurstraat | ||
Belsele, Kruisstraat | ||
Belsele, Puivelde Kerk | ||
Belsele, Marktstraat | ||
Belsele, Kwade Plas | ||
Belsele, Gentstraat | ||
Belsele, Nauwstraat | ||
Belsele, Hoge Bokstraat | ||
Sint-Niklaas, Vlyminckshoek | ||
Sint-Niklaas, Mispelstraat | ||
Sint-Niklaas, Kleibeekstraat | ||
Sint-Niklaas, Plezantstraat | ||
Sint-Niklaas, Onze-Lieve-Vrouweplein | ||
Sint-Niklaas, Grote Markt | ||
Sint-Niklaas, Hofstraat | ||
Sint-Niklaas, Uitgang Noordlaan | ||
Sint-Niklaas, Station |
Geschiedenis
Op 6 januari 2024 werd de derde fase van het 'Nieuwe net' uitgerold bij De Lijn. Op deze datum werd de bestaande lijn 27 (Lokeren - Meerdonk) vernummerd naar lijn 271 en de lijn werd beperkt tot een schoolbus op het traject Lokeren - Eksaarde - Sint-Niklaas. Voortaan worden alleen tijdens de spitsuren enkele ritten gereden, alle overige ritten kwamen te vervallen, alsmede het gehele traject Sint-Niklaas - Meerdonk. Ook ging de lijn in Sint-Niklaas via de Hoge Bokstraat rijden en in Sinaai wordt de LAB-school bedient in plaats van de Luitentuitstraat.