Categorie:Belbus
Ondercategorieën
Deze categorie bevat de volgende 7 ondercategorieën, van een totaal van 7.
Pagina’s in categorie "Belbus"
Deze categorie bevat de volgende 200 pagina’s, van in totaal 682.
(vorige pagina) (volgende pagina)8
- Lijn 890 Loënga
- Lijn 891 Schleiden Broich - Nettersheim Marmagener Straße/Rathaus
- Lijn 891 Tjalhuizum
- Lijn 892 Easterein
- Lijn 892 Zülpich, Merzenich - Koenen
- Lijn 893 Offingawier
- Lijn 894 Gauw
- Lijn 895 Goënga
- Lijn 895 Schleiden, Urftsee - Pützbenden
- Lijn 896 Scharnegoutum
- Lijn 897 Mechernich, Stiftsweg - Voißel
- Lijn 898 Abbega
- Lijn 899 Greonterp
9
- Lijn 900 Barntrup, Bahnhof - Wierborn
- Lijn 900 Cadzand-Dorp Molen - Sint Kruis Camping De Bonte Hoeve
- Lijn 900 Oosthem
- Lijn 901 Sandfirden
- Lijn 901 Sint Kruis Dorpsstraat - Retranchement Terhofstede
- Lijn 902 Breskens Veerhaven - Cadzand-Bad Gemaal
- Lijn 902 Wolsum
- Lijn 903 Breskens Het Heem - Oostburg Watertoren
- Lijn 903 Lexmond Killesteijnstraat - Tienhoven aan de Lek Burgemeester Luijendijkplein
- Lijn 903 Vlaardingen Oost - Maasvlakte Antarcticaweg
- Lijn 903 Westhem
- Lijn 904 Blauwhuis
- Lijn 905 Gaastmeer
- Lijn 906 Heeg
- Lijn 906 Terneuzen Busstation Westerscheldetunnel - Zelzate Busstation
- Lijn 907 Axel Nassaustraat - Sint Jansteen Kerk
- Lijn 907 Idzega
- Lijn 908 Oudega
- Lijn 910 Terneuzen Zeldenrustlaan - Hulst Busstation
- Lijn 911 Iens
- Lijn 911 Terneuzen, Busstation Westerscheldetunnel - Zeldenrustlaan
- Lijn 912 Kûbaard
- Lijn 912 Oostburg Watertoren - Maldegem Markt
- Lijn 913 Maarssenbroek Station Maarssen - Utrecht Station Overvecht
- Lijn 913 Sas van Gent Suikerplein - Axel Nassaustraat
- Lijn 913 Waaxens
- Lijn 914 Lollum
- Lijn 915 Breskens Veerhaven - Oostburg Ledelplein
- Lijn 915 Schraard
- Lijn 916 Longerhouw
- Lijn 917 Schettens
- Lijn 917 Terneuzen Zeldenrustlaan - Axel Nassaustraat
- Lijn 918 Hartwerd
- Lijn 918 Hulst Busstation - Koewacht Het Zand
- Lijn 919 Burgwerd
- Lijn 919 Lamswaarde Kerk - Nieuw-Namen Grens
- Lijn 920 Hichtum
- Lijn 920 Terneuzen Busstation Westerscheldetunnel - Hulst Busstation
- Lijn 921 Hieslum
- Lijn 921 Terneuzen Busstation Westerscheldetunnel - Oostburg Ziekenhuis
- Lijn 922 Dedgum
- Lijn 923 Goes Station - 's-Heerenhoek Werrilaan
- Lijn 923 Piaam
- Lijn 924 Idsegahuizum
- Lijn 925 Exmorra
- Lijn 926 Allingawier
- Lijn 927 Goes Station - Yerseke Moerplein
- Lijn 927 Makkum
- Lijn 928 Makkum
- Lijn 930 Bolsward
- Lijn 931 Kamperland Tunnel N57 - Kortgene Kaaidijk
- Lijn 932 Kamperland Molenweg - Kats Dorpsstraat
- Lijn 932 Wons
- Lijn 933 Breezanddijk
- Lijn 933 Middelburg Station - Vrouwenpolder N57
- Lijn 934 Cornwerd
- Lijn 934 Zierikzee Busstation - Ellemeet Dorp
- Lijn 935 Nieuw-Haamstede Het Oude Vuur - Burghsluis Haven
- Lijn 935 Nijhuizum
- Lijn 936 Ferwoude
- Lijn 936 Renesse Transferium - Den Osse Port Greve
- Lijn 937 Gaast
- Lijn 938 It Heidenskip
- Lijn 939 Molkwerum
- Lijn 940 Warns
- Lijn 941 Hindeloopen
- Lijn 942 Sint Anna ter Muiden Havenstraat - Breskens Veerhaven
- Lijn 945 Houten Station - Nieuwegein Transferium Linielanding
- Lijn 951 Kolderwolde
- Lijn 952 Elahuizen
- Lijn 952 Middelburg Station - Domburg Singel
- Lijn 953 Middelburg Station - Domburg Markt
- Lijn 953 Oudega
- Lijn 954 Indijk
- Lijn 957 Ruigahuizen
- Lijn 958 Sloten
- Lijn 959 Wijckel
- Lijn 960 Tjerkgaast
- Lijn 961 Bantega
- Lijn 962 Easterga
- Lijn 963 Follega
- Lijn 964 Oosterzee
- Lijn 965 Oosterzee
- Lijn 966 Dokkum
- Lijn 967 Dokkum
- Lijn 969 Vrouwenparochie
- Lijn 970 Vrouwbuurtstermolen
- Lijn 971 Britsum
- Lijn 972 Koarnjum
- Lijn 973 Snikzwaag
- Lijn 974 Bitgum
- Lijn 975 Bitgummole
- Lijn 976 Ingelum
- Lijn 978 Bilthoven, Friedhoffkwartier - Schutsmantel / Gemeentehuis
- Lijn 980 Vlissingen Station/Veerhaven - Ritthem Dorpsstraat
- Lijn 981 Middelburg Station - Nieuw en Sint Joosland Dorp
- Lijn 982 Goes Station - Wolphaartsdijk Jachthaven Veerse Meer
- Lijn 984 Middelburg Station - Gapinge Kerk
- Lijn 985 Arnemuiden, Station - Oranjeplaat
- Lijn 986 Goes Station - Kattendijke Dorpsstraat
- Lijn 990 Anna Jacobapolder Dorp - Sint-Annaland Dorpsweg
- Lijn 991 Sirjansland Dorp - Ouwerkerk Watersnoodmuseum
- Lijn 992 Oude-Tonge Busstation - Tholen Terreplein
- Lijn 993 Zierikzee Busstation - Ouwerkerk Watersnoodmuseum
- Lijn 994 Kruiningen Voorhoute - Rilland Begraafplaats
- Lijn 995 Goes Station - Hoedekenskerke Dorp
- Lijn 996 's-Heerenhoek Tolplein - Borssele Wielingenstraat
- Lijn 997 's-Heerenhoek Tolplein - Hoedekenskerke Dorp
- Lijn 998 's-Heerenhoek Tolplein - Heinkenszand Gemeentehuis
- Lijn 999 Wemeldinge Julianastraat - Yerseke Dam
B
- Lijn B Woerden Station - Linschoten Laan van Rapijnen
- Lijn BB Arkel Kerk - Meerkerk A27-N214
- Lijn BB Giessenburg Maalderij - Hardinxveld-Giessendam Station
- Lijn BB Groot-Ammers Fortuynplein - Nieuw-Lekkerland Jan van Nassauplein
- Lijn BB Meerkerk A27-N214 - Sliedrecht Station
- Belbus
- Lijn BS2 Bad Sassendorf, Am Haullenbach - Rüthener Weg
K
L
- Lijn L115 Siegen, ZOB - Friedrich-Friesen-Straße
- Lijn L120 Siegen, Am Ellenberg - Rinzenbergstraße
- Lijn L124 Siegen, Eiserfeld Abzweig Bahnhof - Niederschelden Ortsmitte
- Lijn L131 Siegen, Geisweid ZOB - Zeppelinstraße
- Lijn L136 Siegen Geisweid ZOB - Kreuztal Tilsiter Straße
- Lijn L141 Kreuztal, P+R Bahnhof - Bogenstraße
- Lijn L150 Freudenberg, Mórer Platz - Oberfischbach Ort
- Lijn L164 Netphen, Rathaus - Sohlbach
- Lijn L165 Netphen, Brücke - Ringstraße
- Lijn L171 Hilchenbach, Schulzentrum - Ruckersfeld
- Lijn L190 Bad Berleburg, ZOB - Altenzentrum
- Lijn L194 Bad Berleburg, Arfeld Post - Richstein Feuerwehrhaus
- Lijn L195 Bad Berleburg, ZOB - Garsbach
- Lijn L196 Bad Berleburg, Wingeshausen Kirche - Aue Bahnhof L553
- Lijn L200 Erndtebrück ZOB - Netphen Martinstraße
- Lijn L201 Erndtebrück, ZOB - Zinse
- Lijn L230 Neunkirchen, Postamt - Altenseelbach Ort
- Lijn L520 Attendorn, ZOB - Biekhofen Mitte
- Lijn L521 Attendorn, ZOB - Ennest Mitte
- Lijn L524 Attendorn Helden Mitte - Olpe Oberveischede Hacke
- Lijn L542 Olpe, ZOB - Ginsterweg
- Lijn L543 Olpe, ZOB - Saßmicke Dorf
- Lijn L544 Olpe, ZOB - Rehringhausen
- Lijn L560 Drolshagen Markt - Olpe ZOB
- Lijn L561 Drolshagen, Markt - Dumicke
- Lijn L562 Drolshagen, Markt - Herpel Halle
O
S
- Lijn SL10 Geldern, Bahnhof - Hartefeld
- Lijn SL16 Goch, Pfalzdorf Katholische Kirche - Schreiner Janhsen
- Lijn SL17 Goch Bahnhof - Weeze Airport Terminal 1
- Lijn SL18 Goch, Asperheide - Boeckelt
- Lijn SL61 Straelen, Schulzentrum - Amandusweg
- Lijn SL62 Straelen, Schulzentrum - Grundschule Holt
- Lijn SL63 Straelen, Schulzentrum - Auwel Kirche
- Lijn SL64 Straelen, Schulzentrum - Grundschule Holt
- Lijn SL65 Straelen, Schulzentrum - Grundschule Holt
- Lijn SL66 Straelen, Schulzentrum - Amandusweg
- Lijn SL67 Straelen, Schulzentrum - Grundschule Holt
- Lijn SL68 Straelen, Schulzentrum - Grundschule Holt
T
- Lijn T1 Hagen, Ambrock - Klinik Ambrock
- Lijn T1 Hamm, August-Bebel-Straße - Herringer Heide
- Lijn T1 Mülheim Rhein-Ruhr-Zentrum - Essen Frohnhausen Breilsort
- Lijn T1 Wuppertal, Alter Markt - Amalienstraße
- Lijn T1.1 Essen, Altenessen Bahnhof - Stadtwiese
- Lijn T1.2 Essen, Karlstraße - Rathaus Altenessen
- Lijn T10 Winterswijk Busstation - Bocholt Große Allee
- Lijn T10.1 Essen, Gervinusstraße - Kleine Lenbachstraße
- Lijn T10.2 Essen, Erbach - Tommesweg
- Lijn T11 Bocholt, Bustreff - Sauna- & Wasserwelten Bahia
- Lijn T11 Emlichheim Bahnhof - Coevorden Station
- Lijn T11 Mülheim, Heißen Kirche - Kattowitzer Straße
- Lijn T11.1 Essen, Bockmühle - Kampstraße
- Lijn T11.2 Essen, Fliegenbusch - Schloß Borbeck
- Lijn T11.3 Essen, Am Kreyenkrop - Priestershof
- Lijn T114 Hamm, Sankt-Josef-Krankenhaus - Haberkampstraße
- Lijn T12 Ahaus, Bahnhof - Pineweg
- Lijn T12 Bocholt, Bustreff - Krumme Straße