Voormalige buslijn 34
|
Vervoerder(s) |
OAD
|
Lijnsoort |
Streekbus
|
Materieel |
Onbekend
|
Periode |
1981-1982
|
|
Frequenties
|
Spits |
onregelmatig
|
Dal |
onregelmatig
|
Avond |
onregelmatig
|
Zaterdag |
1x 2 uur
|
Zondag |
5x/dag
|
Lijn 34 reed van Nijverdal via Raalte en Heeten naar Holten.
Er waren geen ritten die het hele traject reden. Er reden ritten
- Nijverdal - Heeten
- Nijverdal - Nieuw Heeten
- Raalte - Heeten
- Raalte - Nieuw Heeten
- Heeten - Nieuw Heeten
- Heeten - Holten
Alleen op de zaterdag was de dienstregeling helder met een strakke 2-uursdienst;
- Zondag t/m vrijdag werd het meerendeel van de ritten op lijn 34 gereden door de stalling Rijssen;
- Zaterdag en de ritten beginnend en eindigend in Holten(in- en uitloop van lijn 33 Heeten - Deventer Bathmen) werd gereden door de stalling Holten;
Route
|
Halte
|
|
Nijverdal, Station NS |
|
|
Nijverdal, R.K. Kerk |
|
|
Nijverdal, Spoorstraat |
|
|
Nijverdal, Raadhuis |
|
|
Nijverdal, Molenweg |
|
|
Nijverdal, Smidsweg |
|
|
Nijverdal, Hotel Dalzicht |
|
|
Nijverdal, Oude Deventerweg |
|
|
Haarle, Molenweg |
|
|
Haarle, Meijerinksweg |
|
|
Haarle, R.K. Kerk |
|
|
Haarle, Wagemans |
|
|
Haarle, Café Vloedgraven |
|
|
Haarle, Velthuisweg |
|
|
Mariënheem, Overweg |
|
|
Mariënheem, R.K. Kerk |
|
|
Mariënheem, Bagatelle |
|
|
Raalte, Enklaan |
|
|
Raalte, Handelsstraat |
|
|
Raalte, Brugstraat |
|
|
Raalte, Postkantoor |
|
|
Raalte, Kruisstraat |
|
|
Raalte, Station NS |
|
|
Raalte, Westdorplaan |
|
|
Raalte, Hartkampweg |
|
|
Raalte, De Hartkamp |
|
|
Raalte, De Hoven |
|
|
Raalte, Deventerweg |
|
|
Heeten, Overgoor |
|
|
Heeten, Kanaal |
|
|
Heeten, Vloedgraven |
|
|
Heeten, Driesprong |
|
|
Heeten, Koopmansstraat |
|
|
Heeten, Dorpsplein |
|
|
Heeten, Brinkhof |
|
|
Heeten, Kraaienbos |
|
|
Heeten, Ruitendak |
|
|
Nieuw Heeten, Sportveld |
|
|
Nieuw Heeten, Café Limbeek |
|
|
Nieuw Heeten, Zandvoort |
|
|
Nieuw Heeten, March Hoeve |
|
|
Nieuw Heeten, School |
|
|
Holten, Beerdijk |
|
|
Holten, Helhuizerweg |
|
|
Holten, OAD-plein |
|