Lijn 10 Groningen, Beijum - Centraal Station
Voormalige spitsbuslijn 10 | |
Vervoerder(s) | Gemeentelijk Vervoerbedrijf Groningen |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Groningen |
Materieel | oa. Mercedes-Benz O405 |
Periode | 23 mei 1993 t/m ... |
Voorganger(s) | 10 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 10 reed vanaf Beijum via de De Hunze, Zernike, Vinkhuizen en het Hoendiep naar het Centraal Station.
Dienstregeling
- Deze spitslijn reed tussen ongeveer 7.50-10.00u en van 12.00-17.30u van maandag t/m vrijdag. Alleen niet tijdens de Schoolvakanties.
Route
Halte | ||
Groningen, Claremaheerd/Winkelcentrum Oost | ||
Groningen, Emingaheerd/Munsterheerd | ||
Groningen, Amkemaheerd/Jensemaheerd | ||
Groningen, Amkemaheerd/Scheltemaheerd | ||
Groningen, Amkemaheerd/Edzemaheerd | ||
Groningen, Amkemaheerd/Mudaheerd | ||
Groningen, Stoepemaheerd/Winkelcentrum West | ||
Groningen, Emingaheerd/Sibrandaheerd | ||
Groningen, Emingaheerd/Framaheerd | ||
Groningen, Berlageweg/Bakemastraat | ||
Groningen, Berlageweg/Gr. Moliéreweg | ||
Groningen, Berlageweg/Van Eesterenlaan | ||
Groningen, Boterdiepsbrug | ||
Groningen, Zernikelaan | ||
Groningen, Zernikelaan/Blauwborgje | ||
Groningen, Zernikelaan/Crematoriumlaan | ||
Groningen, Goudlaan/Siersteenlaan | ||
Groningen, Edelsteenlaan/Goudlaan | ||
Groningen, Edelsteenlaan/Turkooisstraat | ||
Groningen, Diamantlaan/Barnsteenstraat | ||
Groningen, Diamantlaan/Pyrietstraat | ||
Groningen, Diamantlaan/Metaallaan | ||
Groningen, Diamantlaan/Travertijnstraat | ||
Groningen, Diamantlaan/Protonstraat | ||
Groningen, Hoendiep/Meubelboulevard | ||
Groningen, Hoendiep/Atoomweg | ||
Groningen, Hoendiep/Rembrandt van Rijnstraat | ||
Groningen, Eendrachtsbrug | ||
Groningen, Eelderbrug | ||
Groningen, Centraal Station |
Geschiedenis
In de GVBG Dienstregeling 1993/1994 werd deze Spitslijn 10 gewijzigd voortaan werd naar het Centraal Station gereden.