Lijn 11/ Saint-Ghislain, SNCB - SNCB
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 11/ in België | |
Vervoerder(s) | TEC |
Bassin de Mobilité | Hainaut |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Solaris Urbino 12 Hybrid, Mercedes-Benz Citaro G |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Spits (vakantie) | 0-1x/uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond (werkdagen) | 1x/uur (tot 19:45) |
Zaterdag | 3x/dag |
Zaterdagavond | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 11/ rijdt van Saint-Ghislain een lusroute via Boussu, Hornu, Warquignies, Wasmes en Hornu.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijdt één rit in Saint-Ghislain een extra rondje via de scholen.
- Op woensdagmiddag begint één rit en in de middagspits (overige dagen) twee ritten op het Place.
Route
Halte | ||
Saint-Ghislain, Rue du Sas | ||
Saint-Ghislain, Place | ||
Saint-Ghislain, SNCB | ||
Saint-Ghislain, Cité Ouvrière | ||
Boussu, Chasse de Saint-Ghislain | ||
Boussu, Rue de Saint-Ghislain | ||
Boussu, Dépôt S.N.C.V. | ||
Boussu, Place | ||
Boussu, Route de Mons | ||
Boussu, Rue Brohée | ||
Boussu, Avenue J. Ducobu | ||
Boussu, Cité Ouvrière | ||
Boussu, Cité | ||
Boussu, Clinique de Warquignies | ||
Boussu-Bois, Rue Duquesnes | ||
Boussu-Bois, Cité Behon | ||
Boussu-Bois, Maison du Peuple | ||
Boussu-Bois, Barabas | ||
Hornu, Ecole Champs des Sarts | ||
Hornu, Monument | ||
Hornu, Coron du Bois | ||
Hornu, Sentier Lambert | ||
Hornu, Rue du Tour | ||
Hornu, Rue de Dour | ||
Warquignies, Grand-Rue | ||
Warquignies, Eglise | ||
Warquignies, Coopérative | ||
Wasmes, Rue Rose Nesse | ||
Wasmes, Rue du Berchon | ||
Hornu, Berchon | ||
Hornu, Rue du Chauffour | ||
Hornu, Charbonnage N°8 | ||
Hornu, Cité du Charbonnage | ||
Hornu, Calvaire | ||
Hornu, Chapelle | ||
Hornu, Rue Barbet | ||
Hornu, Place | ||
Hornu, 4 Pavés | ||
Hornu, Viaduc | ||
Saint-Ghislain, Place | ||
Saint-Ghislain, Rue du Sas | ||
Saint-Ghislain, 4ème Rue | ||
Saint-Ghislain, SNCB |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Op 1 september 2019 werd de route voor de schoolritten in Saint-Ghislain gewijzigd; deze ritten gingen voortaan beginnen bij de halte Rue du Sas en rijden dan via het Place naar het SNCB, hierbij kwam de halte 4ème Rue te vervallen. Ook in de ochtendspits ging voortaan één rit via de scholen rijden.