Lijn T93 Bönen, Bahnhof - Westerbönen
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 13 jul 2020 om 21:52
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Belbuslijn T93 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | VKU |
Verkeersverbond | WT |
Lijnsoort | Belbus |
Materieel | Taxibus |
Frequenties
| |
Spits | 0-1x/(2) uur |
Dal | 0-1x/(2) uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/(2) uur |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn T93 rijdt van Bönen Mitte via Osterbönen naar Westerbönen.
Dienstregeling
- In de ochtenduren wordt 1x/uur gereden en in de middaguren 1x/2 uur.
- In de ochtendspits wordt niet richting Westerbönen gereden en in de middaguren slechts beperkt richting Bönen gereden.
Route
Halte | ||
Bönen, Bahnhof | ||
Bönen, Nelkenstraße | ||
Bönen, Alte Mühle | ||
Bönen, Evangelische Friedhof | ||
Bönen, Bockeldamm | ||
Bönen, Poilstraße (Süd) | ||
Bönen, Opsener Straße | ||
Bönen, Heukamp | ||
Bönen, Rhynerner Straße | ||
Bönen, Osterbönen Feuerwehr | ||
Bönen, Westerbönen Friedhof | ||
Bönen, Weetfelder Straße/Hohlweg | ||
Bönen, Westerbönen | ||