Lijn T47 Unna Mittelstraße - Holzwickede Schöne Flöte
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 19 jun 2020 om 19:01 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{LijnInfo |buitenland=ja |dienstregeling=2020 |lijnnr=T47 |lijncat=47 |land=Duitsland |vervoerder=VKU |verkeersverbond=WT |lijnsoort=Belbus |type=belbus |mater...')
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Belbuslijn T47 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | VKU |
Verkeersverbond | WT |
Lijnsoort | Belbus |
Materieel | Taxibus |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn T47 rijdt van Massen via Massener Heide naar Holzwickede.
Dienstregeling
- De ritten voor 14:00 uur rijden niet door naar Holzwickede.
Route
Halte | ||
Massen, Mittelstraße | ||
Massen, Kleistraße | ||
Massen, Bürgerhaus | ||
Massen, Karlstraße | ||
Massen, Unnaer Straße | ||
Massen, Obermassen Friedhof | ||
Massen, Reitsportzentrum | ||
Massen, Bennemann | ||
Massen, Liedbachtal | ||
Massen, Massener Heide | ||
Massen, Abzweig Stuckenberg | ||
Massen, Am Stuckenberg | ||
Holzwickede, Schöne Flöte |