Categorie:Verkeersverbond VEJ
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 6 jul 2019 om 16:12 (Regenmaker heeft de pagina Categorie:Concessie VEJ hernoemd naar Categorie:Verkeersverbond VEJ zonder een doorverwijzing achter te laten)
Ondercategorieën
Deze categorie bevat de volgende ondercategorie.
Pagina’s in categorie "Verkeersverbond VEJ"
Deze categorie bevat de volgende 54 pagina’s, van in totaal 54.
1
2
4
- Lijn 4 Emden, Hauptbahnhof/ZOB - Zum Uphuser Meer
- Lijn 410 Emden Hauptbahnhof/ZOB - Aurich ZOB
- Lijn 421 Emden Hauptbahnhof/ZOB - Greetsiel Grundschule
- Lijn 422 Emden Hauptbahnhof/ZOB - Pewsum ZOB
- Lijn 423 Emden Hauptbahnhof/ZOB - Pewsum ZOB
- Lijn 450 Emden Hauptbahnhof/ZOB - Aurich ZOB
- Lijn 460 Leer Bahnhof/ZOB - Aurich ZOB
- Lijn 467 Leer Bahnhof/ZOB - Wiesmoor Markt
- Lijn 479 Leer Bahnhof/ZOB - Jheringsfehn Westerwieke/Boekzetler Straße
- Lijn 481 Leer Bahnhof/ZOB - Aurich ZOB
6
- Lijn 6 Emden, Hauptbahnhof/ZOB - Fährstraße
- Lijn 600 Leer Bahnhof/ZOB - Papenburg Bahnhof
- Lijn 601 Leer Bahnhof/ZOB - Collhusen Schulzentrum
- Lijn 602 Völlenerfehn Hauptstraße/Breslauer Straße - Collhusen Schulzentrum
- Lijn 603 Großwolderfeld Birkenstraße/Rajen - Collhusen Schulzentrum
- Lijn 604 Bunde Weenerstraße/Kirche - Ditzum Molkereistraße/Sielstraße
- Lijn 605 Leer Bahnhof/ZOB - Aaltuikerei Abzweig Pogum
- Lijn 606 Jemgum Carl-Gördeler-Schule - Aaltuikerei Abzweig Pogum
- Lijn 607 Leer Bahnhof/ZOB - Jemgum Carl-Gördeler-Schule
- Lijn 620 Leer Bahnhof/ZOB - Bunde Kirchring/Rathaus
- Lijn 621 Leer Bahnhof/ZOB - Emden Hauptbahnhof/ZOB
- Lijn 622 Leer Bahnhof/ZOB - Papenburg Arbeitsamt
- Lijn 623 Leer Bahnhof/ZOB - Augustfehn Bahnhof
- Lijn 624 Leer Bahnhof/ZOB - Kanalpolder 90
- Lijn 625 Leer Bahnhof/ZOB - Westerstede ZOB
- Lijn 631 Weener Bahnhof - Marienchor Dukelweg/Dorfstraße
- Lijn 632 Bunde Schule - Wymeer Grundschule
- Lijn 635 Leer Bahnhof/ZOB - Wymeer Kirchstraße/Ost-West-Straße
- Lijn 636 Bunde Schule - Aaltuikerei Abzweig Pogum
- Lijn 641 Bunde Weener Straße/Kirche - Papenburg BBS Berufsschule
- Lijn 650 Borkum, Hafen - Ostland
- Lijn 651 Bingum Gewerbestraße - Leer Wüstenei Logabirum
- Lijn 652 Leer, Schloss Evenburg - Heisfelder Straße/Nüttermoorer Straße
- Lijn 655 Leer, Kortheemsterweg - Pastorenkamp
- Lijn 656 Leer Bahnhof/ZOB - Burlage Schule
- Lijn 662 Leer Bahnhof/ZOB - Jheringsfehn Neuefehnstraße/Georgswieke
- Lijn 669 Emden Hauptbahnhof/ZOB - Hatshausen Pappelstraße/L14
- Lijn 670 Emden Schule Wolthusen - Veenhusen Gesamtschule FCSO
- Lijn 690 Leer Bahnhof/ZOB - Westrhauderfehn VLL Busbahnhof