Lijn OL2 Wachtendonk, Michael-Schule - Alte Gelinter Schule
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 3 mrt 2019 om 13:42
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Belbuslijn OL2 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Gemeindewerke Wachtendonk |
Concessie | VRR |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Wachtendonk |
Materieel | onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/dag (belbus) |
Dal | 5x/dag (belbus) |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn OL2 rijdt van Wachtendonk Michael Schule naar Alte Gelinter Schule.
Dienstregeling
- Alle ritten rijden als belbus.
- In de ochtend rijdt twee ritten (dinsdag één) vanaf Genenger Weg via Alte Gelinter Schule naar Michael Schule.
- In de middag rijden vijf ritten vanaf de Michael Schule naar Alte Gelinter Schule.
Route
Halte | ||
Wachtendonk, Michael Schule | ||
Wachtendonk, Genenger Weg | ||
Wachtendonk, Jägerhäuschen | ||
Wachtendonk, Grunewald | ||
Wachtendonk, Heursendyck | ||
Wachtendonk, Meerendonker Straße | ||
Wachtendonk, Rüttendorfer Weg | ||
Wachtendonk, Tömpbroichweg | ||
Wachtendonk, Alte Gelinter Schule |
Geschiedenis
Op 8 januari 2017 werd de halte Auf dem Hagh hernoemd in Rüttendorfer Weg.