Lijn 403 Spijkenisse Metro Centrum - Rockanje Alardusdreef
Toekomstige buslijn 403 | |
Vervoerder(s) | EBS |
Concessie | Voorne-Putten en Rozenburg |
Lijnsoort | Streekbus |
Formule | |
Materieel | Iveco Crossway LE CNG, Scania Citywide L LE CNG |
Rijdt vanaf | 9 december 2018 |
Voorganger(s) | 103 |
Frequenties
| |
Spits | 5-10x/uur (ochtendspits) 4-8x/uur (middagspits) |
Spits (vakantie) | 2-6x/uur |
Dal | 2-6x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2-4x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 403 rijdt van Spijkenisse via Brielle, met ritten die doorrijden naar Oostvoorne en Rockanje en op shifttijden wordt er ook doorgereden naar Maasvlakte Transferium
Dienstregeling
- In de ochtendspits wordt tussen Spijkenisse en Brielle 10x/uur gereden, 5x/uur vanuit Rockanje en 2x/uur van/naar Maasvlakte Transferium.
- In de middagspits wordt tussen Spijkenisse en Brielle 8x/uur gereden, 4x/uur van/naar Rockanje en 2x/uur van/naar Maasvlakte Transferium.
- Tussen de spits wordt tussen Spijkenisse en Brielle 6x/uur gereden, 2x/uur van/naar Rockanje.
- Op zaterdag wordt tussen Spijkenisse en Brielle 4x/uur gereden, 2x/uur van/naar Rockanje.
- Op zondag en in de avonduren wordt het gehele traject 2x/uur gereden.
- Doordeweeks overdag is deze lijn 2x/uur doorgekoppeld in Rockanje aan lijn 404 naar Hellevoetsluis en Spijkenisse.
- In het weekend en in de avond, rijdt er een losse pendeldienst tussen Brielle Busstation Rugge en Maasvlakte Transferium op aansluiting van/naar Spijkenisse onder lijnnummer 203.
Route
Halte | ||
Spijkenisse, Metro Centrum | ||
Spijkenisse, De Ritte | ||
Spijkenisse, Zinkseweg | ||
Spijkenisse, Halfweg 2 | ||
Spijkenisse, Laanweg | ||
Geervliet, Geervliet | ||
Heenvliet, Heenvliet | ||
Zwartewaal | ||
Vierpolders, Seggelant | ||
Brielle, Nieuwland | ||
Brielle, Centrum | ||
Brielle, Busstation Rugge | ||
Brielle, Prinsestee | ||
Oostvoorne, Kleidijk | ||
Maasvlakte Transferium | ||
Oostvoorne, Brielseweg | ||
Oostvoorne, De Ruy | ||
Oostvoorne, Voorweg | ||
Oostvoorne, Heveringseweg | ||
Oostvoorne, Berkenorde | ||
Rockanje, Boomweg | ||
Rockanje, Walesteyn | ||
Rockanje, Dorpsplein | (Doorkoppeling aan lijn 404 naar Hellevloetsluis (ma-vr)) | |
Rockanje, Alardusdreef | (Doorkoppeling aan lijn 404 vanuit Hellevloetsluis (ma-vr)) |