Lijn 72 Roermond Station - Neeritter Krekelbergplein
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 19 jul 2018 om 14:35
Voormalige buslijn 72 | |
Vervoerder(s) | Veolia Transport |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador, Mercedes-Benz Sprinter |
Periode | 25 maart 2007 t/m ... |
Voorganger(s) | 72 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 72 reed van Roermond via Herten, Linne, Maasbracht, Wessem, Thorn en Ittervoort naar Neeritter.
Dienstregeling
- De laatste rit in beide richtingen reed als belbus. Op zaterdag- en zondagochtend reed de eerste rit in beide richtingen als belbus.
Route
Halte | ||
Roermond, Station | ||
Roermond, Minderbroederssingel | ||
Roermond, Bisschop Lindanussingel | ||
Roermond, Burg. Geuljanslaan | ||
Linne, N271/Holleweg | ||
Linne, Solvaychemie | ||
Linne, Veestraat | ||
Linne, Nieuwe Markt | ||
Linne, Maasbrachterweg | ||
Linne, Molenweg/Parklaan | ||
Maasbracht, Stationsweg | ||
Maasbracht, Kempweg/Voortstraat | ||
Maasbracht, Kempweg/Hofstraat | ||
Maasbracht, Kloosterstraat | ||
Maasbracht, Markt | ||
Maasbracht, Molenweg/Rabobank | ||
Maasbracht, Markt | ||
Maasbracht, Kloosterstraat | ||
Wessem, Van Horneplein | ||
Wessem, Burg. Joostenlaan | ||
Wessem, Steenfabriek | ||
Thorn, Meers 5 | ||
Thorn, Wal | ||
Thorn, Ittervoorterweg | ||
Thorn, Thornestraat/N273 | ||
Ittervoort, Kerk | ||
Ittervoort, Margarethastraat | ||
Neeritter, Driessensstraat | ||
Neeritter, Krekelbergplein |
Geschiedenis
Na aanhoudende klachten over het geheel nieuwe lijnennet, werd per 25 maart 2007 andermaal een nieuwe dienstregeling uitgebracht. Vanaf die datum kwam het traject van lijn 72 tussen Ittervoort en Hunsel te vervallen; daarvoor in de plaats ging deze lijn voortaan naar Neeritter rijden. Vanwege de geringere bezetting tijdens de stillere uren gingen de ritten dan gedeeltelijk als belbus rijden.