Lijn 79 Arnhem Centraal Station - Gendringen Busstation (1993)
Voormalige buslijn 79 | |
Vervoerder(s) | GSM |
Regio's | Arnhem Nijmegen, Achterhoek |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | t/m 22 mei 1993 |
Opvolger(s) | 79 |
Frequenties
| |
Spits | 3-4x/dag |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 79 was een buslijn die van Arnhem via Doetinchem naar Gendringen reed.
In de ochtendspits reed er één rit van het busstation van Doetinchem naar winkelcentrum Presikhaaf te Arnhem. Vervolgens reden twee ritten het gehele traject. In omgekeerde richting reed één rit vanaf busstation Doetinchem naar de halte Vlijtstraat. 's Middags reed één rit vanaf de halte Vlijtstraat in Doetinchem naar het busstation van deze plaats. In omgekeerde richting reden twee ritten het gehele traject.
Route
Onderstaande routestrip is niet volledig.
Halte | ||
Arnhem, Centraal Station | ||
Arnhem, Cruquiusweg | ||
Arnhem, Winkelcentrum Presikhaaf | ||
Drempt, De Braamberg | ||
Hoog Keppel, Burg. Vrijlandw. | ||
Laag Keppel, G. Leeuw P+R | ||
Doetinchem, Busstation | ||
Doetinchem, Centrum | ||
Doetinchem, Vlijtstraat | ||
Gaanderen, De Klok | ||
Terborg, Station NS | ||
Etten, Slingerparallel | ||
Ulft, Debbeshoek | ||
Gendringen, Busstation |
Geschiedenis
Op 23 mei 1993 ging lijn 79 in de middagspits meer ritten rijden. Ook werd een andere route gereden.