Lijn 63 Maastricht Station - Eisden Pauwengraaf
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 21 jan 2010 om 20:04 (Nieuwe pagina: {{GrensLijnInfo |lijnnr=63 |vervoerder=De Lijn |concessie=Buitenland |materieel=Van Hool NewA600, Van Hool A600 |lijnsoort=Streekbus |f...)
[[Categorie: Concessie Buitenland|63]]
Grensoverschrijdende buslijn 63 | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | [[Concessie Buitenland|Buitenland]] |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Van Hool NewA600, Van Hool A600 |
Frequenties | |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Lijn 63 rijdt van Maastricht via Lanaken, Opgrimbie en Maasmechelen naar Eisden. In de spits rijdt er één extra verdichtingsrit tussen Lanaken en Maasmechelen.
Route
Halte | ||
Maastricht, Station NS | ||
Maastricht, Boschstraat / Sphinx | ||
Maastricht, Boschstraat / Markt | ||
Maastricht, Cabergerweg | ||
Smeermaas (B), Kruispunt | ||
Lanaken (B), Cultureel Centrum | ||
Lanaken (B), Tournebride | ||
Neerharen (B), Steenweg | ||
Rekem (B), Populierenlaan | ||
Opgrimbie (B), Kruispunt | ||
Opgrimbie (B), Centrum | ||
Maasmechelen (B), Centrum | ||
Eisden (B), Bloemenlaan | ||
Eisden (B), Post | ||
Eisden (B), Maasmechelen Village |