Lijn 21 Amsterdam, Geuzenveld - Centraal Station (1960-1976)
Voormalige buslijn 21 | |
Vervoerder(s) | GVB |
Regio | Amsterdam |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Amsterdam |
Materieel | Onbekend |
Periode | 10 januari 1960 t/m 2 oktober 1976 |
Voorganger(s) | 21 |
Opvolger(s) | 21 |
Frequenties
| |
Spits | 6-10x/uur |
Dal | 8x/uur |
Avond | 5x/uur |
Zaterdag | 4-8x/uur |
Zondag | 4-10x/uur |
(Lijnkleur wordt bij buslijnen nooit getoond)
Lijn 21 reed van Geuzenveld via Slotermeer, Bos en Lommer en het Centrum naar station Amsterdam CS.
Route
Halte | ||
Amsterdam, Geuzenveld | ||
Amsterdam, De Savornin Lohmanstraat | ||
Amsterdam, Sam van Houtenstraat | ||
Amsterdam, Aalbersestraat | ||
Amsterdam, Dr. H. Colijnstraat | ||
Amsterdam, Antony Moddermanstraat | ||
Amsterdam, Plein '40-'45 | ||
Amsterdam, Burgemeester Eliasstraat | ||
Amsterdam, Louis Naarstigstraat | ||
Amsterdam, Burgemeester Fockstraat | ||
Amsterdam, Akbarstraat | ||
Amsterdam, Granidastraat | ||
Amsterdam, Admiraal De Ruyterweg | ||
Amsterdam, Bos en Lommerweg | ||
Amsterdam, De Rijpstraat | ||
Amsterdam, Bestevaêrstraat | ||
Amsterdam, Markthallen | ||
Amsterdam, Hugo de Grootplein | ||
Amsterdam, Marnixstraat | ||
Amsterdam, Westermarkt | ||
Amsterdam, Dam | ||
Amsterdam, Nieuwezijds Kolk | ||
Amsterdam, Centraal Station |
Geschiedenis
In 1960 kreeg lijn 21 een kleine routewijziging.
In de dienstregeling 1967 werd gereden met genoemde frequenties.
In 1976 ging lijn 21 via de Willem de Zwijgerlaan rijden in plaats van de Admiraal De Ruyterweg.