Treinserie 6000 (België 1982/1983)
Versie door Etienne (overleg | bijdragen) op 18 nov 2015 om 20:34 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{BVSerieInfo |serie=6000 |treinsoort=Lokaaltrein |traject=Antwerpen-Centraal - Leuven |dienstregeling=1982/1983 |vervoerder=NMBS |frequentie=1x/uur |opmerk...')
Voormalige Belgische treinserie 6000
| |
---|---|
Traject | Antwerpen-Centraal - Leuven |
Dienstregeling | 1982/1983 |
Vervoerder | NMBS |
Materieel | onbekend |
Treinsoort | Lokaaltrein |
Frequentie | 1x/uur |
Opmerkingen | Er werd gesplitst/gecombineerd in Lier met de 8700 |
Treinserie 6000 was in de dienstregeling 1982/1983 de Lokaaltrein tussen Antwerpen, Lier, Aarschot en Leuven.
Traject
Station | ||
Antwerpen-Centraal | ||
Antwerpen-Berchem | ||
Lier | ||
Berlaar | ||
Melkouwen | ||
Heist-op-den-Berg | ||
Booischot | ||
Begijnendijk | ||
Aarschot | ||
Leuven |