Lijn 285 Neuville-en-Condroz Domaine - Flône Abbaye
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 285 in België | |
Vervoerder(s) | TEC |
Concessie | Liège-Verviers |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Rijdt sinds | 1 september 2015 |
Voorganger(s) | 85b |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 1x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 285 rijdt van Neuville-en-Condroz via Saint-Severin, Clermont-Sous-Huy, Hermalle-Sous-Huy, Amay, Flône, Saint-Georges, Engis en Stockay naar Flône.
De woensdagmiddagrit rijdt niet via Nandrin en Scry. Reizigers van de middagrit moeten in Flône overstappen op een andere bus naar Neuville, deze rit rijdt ook via Chokier en Awirs.
Route
Halte | ||
Neuville-en-Condroz, Domaine | ||
Rotheux-Rimière, Rue du Château d'Eau | ||
Saint-Severin, La Tolle | ||
Saint-Severin, Route du Village | ||
Saint-Severin, Petit-Fraineux | ||
Saint-Severin, Saint-Lambert Fontaine | ||
Yernée-Fraineux, Pharmacie | ||
Tinlot, Carrefour | ||
Abée, Chapelle | ||
Scry, Rue de Dinant 52 | ||
Scry, Chapelle | ||
Scry, Eglise | ||
Scry, Centre de Réadaption | ||
Scry, Bois Goreux | ||
Nandrin, Quatre Bras | ||
Yernée-Fraineux, Pharmacie | ||
Saint-Severin, St. Lambert-Fontaine | ||
Saint-Severin, Petit-Fraineux | ||
Saint-Severin, Route du Village | ||
Saint-Severin, Maison des Jeunes | ||
Saint-Severin, Eglise | ||
Saint-Severin, Rue des Houssales 36 | ||
Clermont-Sous-Huy, Magnery | ||
Clermont-Sous-Huy, Aux Houx | ||
Clermont-Sous-Huy, Fagnet | ||
Clermont-Sous-Huy, Poudrerie | ||
Clermont-Sous-Huy, Gendarmerie | ||
Hermalle-Sous-Huy, Roua | ||
Hermalle-Sous-Huy, Cité | ||
Hermalle-Sous-Huy, Tilleul | ||
Hermalle-Sous-Huy, Place | ||
Hermalle-Sous-Huy, Ronheux | ||
Hermalle-Sous-Huy, Sart-Lombard | ||
Ombret-Rawsa, Limet | ||
Ombret-Rawsa, Village | ||
Amay, Rue des Cerisiers | ||
Amay, Rue de la Cloche | ||
Amay, Maison Communale | ||
Amay, Rue des Fraisiers | ||
Amay, Rue Haute | ||
Flône, Abbaye | ||
Hermalle-Sous-Huy, Pont | ||
Hermalle-Sous-Huy, Gare | ||
Saint-Georges, Rue Mallieue 111 | ||
Saint-Georges, Rue Mallieue 172 | ||
Saint-Georges, La Mallieue | ||
Saint-Georges, Surface | ||
Engis, Rue de l'Industrie | ||
Engis, Pont | ||
Engis, Rue de la Croix Rouge | ||
Engis, Gendarmerie | ||
Chokier, Basses Awirs | ||
Awirs, Villas | ||
Awirs, Carrières | ||
Awirs, Eglise | ||
Awirs, Rue du Palais | ||
Awirs, Rue F. Begon | ||
Awirs, Grimont | ||
Awirs, Carrières | ||
Awirs, Villas | ||
Chokier, Basses Awirs | ||
Engis, Gendarmerie | ||
Engis, Rue de la Croix Rouge | ||
Engis, Maison Communale | ||
Engis, Ecoles | ||
Engis, Sentier de l'Ecole | ||
Engis, Nouvelle Route 42 | ||
Engis, Nouvelle Route 101 | ||
Engis, Thier Oulet (Hardémont) | ||
Engis, Nouvelle Route 183 | ||
Stockay, Orangerie | ||
Stockay, Château de Warfusée | ||
Stockay, Athénée | ||
Stockay, Ecole Primaire | ||
Saint-Georges, Rue Colombière | ||
Stockay, Athénée | ||
Stockay, Boulevard des Combattants | ||
Stockay, Place Douffet | ||
Stockay, Place A. Renard | ||
Flône, Abbaye |
Geschiedenis
Op 1 september 2015 werden enkele lijnnummer in de entiteit Liège-Verviers gewijzigd, waardoor het voor de reiziger makkelijker werd om het lijnnummer te onthouden, omdat de achtervoegsel zoals a of / verdwenen. Het oude lijnnummer 85b werd gewijzigd naar 285.