Lijn OL2 Wachtendonk, Michael-Schule - Alte Gelinter Schule
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 1 aug 2015 om 14:38 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{LijnInfo |lijnnr=OL2 |lijncat=2 |type=belbus |dienstregeling=2015 |buitenland=ja |land=Duitsland |materieel=onbekend |concessie=VRR |vervoerder=Gemeindewerke Wa...')
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Belbuslijn OL2 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Gemeindewerke Wachtendonk |
Concessie | VRR |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Wachtendonk |
Materieel | onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 0-1x/uur (belbus) |
Dal | 0-1x/uur (belbus) |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn OL2 rijdt van Wachtendonk Michael Schule naar Alte Gelinter Schule.
Dienstregeling
- Alle ritten rijden als belbus.
- De basisdienstregeling is ongeveer 1x/uur, echter is de frequentie onregelmatig.
Route
Halte | ||
Wachtendonk, Michael Schule | ||
Wachtendonk, Genenger Weg | ||
Wachtendonk, Jägerhäuschen | ||
Wachtendonk, Grunewald | ||
Wachtendonk, Heursendyck | ||
Wachtendonk, Meerendonker Straße | ||
Wachtendonk, Auf dem Hagh | ||
Wachtendonk, Tömpbroichweg | ||
Wachtendonk, Alte Gelinter Schule |