Lijn 13 Apeldoorn Station - Kampen Oranjesingel
Voormalige buslijn 13 | |
Vervoerder(s) | VAD |
Regio | Veluwe |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/3 uur |
Lijn 13 reed van Apeldoorn via Vaassen, Epe, Heerde en Wezep naar Kampen.
Route
Halte | ||
Apeldoorn, Station | ||
Wenum, Dorp | ||
Vaassen, Dorp | ||
Emst, Dorp | ||
Epe, Hoofdstraat | ||
Heerde, De Keet | ||
Heerde, Dorp | ||
Wezep, Dellerweg | ||
Wezep, Hotel Coelenhage | ||
Wezep, Kamperstraat | ||
Kampen, De Zande | ||
Kampen, Oranjesingel |