Lijn 18 Roermond Munsterplein - Boukoul Kerk
Voormalige buslijn 18 | |
Vervoerder(s) | VSL |
Regio | Noord- en Midden-Limburg |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 31 mei 1987 t/m ... |
Voorganger(s) | 18, 76 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (tot 20.30) |
Koopavond | 1x/uur (tot 21.30) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 18 reed van Roermond via Asenray naar Boukoul.
Route
Halte | ||
Roermond, Munsterplein | ||
Roermond, Cult. Centrum De Oranjerie | ||
Roermond, Veldstraat | ||
Roermond, Busstation/NS | ||
Roermond, Oranjelaan/Ziekenhuis | ||
Roermond, Lindelaan/Roncalli | ||
Roermond, Oranjelaan/Roncalli | ||
Roermond, Lindelaan 41 | ||
Roermond, Esdoornlaan/Gebroeklaan | ||
Roermond, Achilleslaan/Kerkeveldlaan | ||
Roermond, Oranjelaan/Castorstraat | ||
Roermond, Florasingel | ||
Roermond, Faunasingel | ||
Roermond, Ambachtsingel 79 | ||
Roermond, Ambachtsingel/Huurvaarderstraat | ||
Asenray, Straterhof | ||
Asenray, Cornelishof/Thuserhof | ||
Asenray, De Keizer | ||
Asenray, Dorpsstraat 58/67 | ||
Asenray, Dorpsstraat/Elmpterweg | ||
Boukoul, Maalbroek | ||
Boukoul, Boven Boukoul | ||
Boukoul, Heikamp/Graeterhofweg | ||
Boukoul, Kerk |
Geschiedenis
Op 31 mei 1987 werden de lijnen 18 en 76 samengevoegd tot de nieuwe lijn 18 die de plaatsen Asenray en Boukoul ging verbindingen met Roermond. In Roermond liep de route ook via de woonwijk Hoogvonderen, de route door Maasniel kwam te vervallen. Op het nieuwe traject werden dezelfde frequenties als voorheen gereden, hetzij dat voortaan geen bus meer reed tussen Boukoul en Swalmen.