Lijn 31 Heerlen Busstation/NS - Geleen Rijksweg Centrum
Voormalige buslijn 31 | |
Vervoerder(s) | VSL |
Regio's | Parkstad, Sittard-Geleen |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 1 juni 1986 t/m ... |
Voorganger(s) | 34 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/2 uur |
Zaterdag | 0-1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 31 reed van Heerlen via Nuth, Schimmert en Beek naar Geleen.
In de spitsuren en op zaterdagochtend reden extra ritten tussen Heerlen en Nuth. De doorgaande ritten reden alternerend Klein Genhout of Groot Genhout.
Route
Halte | ||
Heerlen, Busstation/NS | ||
Heerlen, Spoorsingel/Overweg | ||
Heerlen, Station (stadszijde) | ||
Heerlen, Parallelweg | ||
Heerlen, Nationale Houthandel | ||
Hoensbroek, Breukerweg/Viaduct | ||
Hoensbroek, Breukerweg/Kerklaan | ||
Hoensbroek, Ten Esschen | ||
Hoensbroek, Esschenweg | ||
Hoensbroek, Weg naar Weustenrade | ||
Hoensbroek, Terlindenweg | ||
Swier, Brommelen | ||
Swier, Swier | ||
Swier, Oude Bongerd | ||
Wijnandsrade, Kerk | ||
Wijnandsrade, Hellebroekerweg 36 | ||
Nuth, Pastorijstraat 104 | ||
Nuth, Ned. Hervormde Kerk | ||
Nuth, Nuinhofstraat | ||
Nuth, Donatusstraat | ||
Nuth, Op den Toren | ||
Nuth, Valkenburgerweg 11 | ||
Nuth, Markt | ||
Nuth, Valkenburgerweg 11 | ||
Nuth, Op den Toren | ||
Hunnecum, Hunnecum | ||
Aalbeek, Klooster | ||
Schimmert, Watertoren | ||
Schimmert, Oranjeplein | ||
Schimmert, Kerk | ||
Schimmert, Hoofdstraat 112 | ||
Schimmert, Langstraat | ||
Oensel, Oensel | ||
Klein Genhout, Kleingenhouterstraat/Adsteeg | ||
Klein Genhout, Kleingenhouterstraat/Printhagenstraat | ||
Schimmert, Op de Bies | ||
Schimmert, MAVO-school | ||
Schimmert, Weg naar Genhout | ||
Groot Genhout, Kapel | ||
Groot Genhout, Genhouterstraat | ||
Groot Genhout, Kerk | ||
Klein Genhout, Putbroekerweg | ||
Beek, Klinkeberglaan | ||
Beek, Brugstraat | ||
Beek, Centrum | ||
Beek, Carmelstraat | ||
Beek, Blooteweg | ||
Neerbeek, Fattenbergstraat | ||
Neerbeek, Neerbeekerstraat | ||
Geleen, Van Akenstraat/Europalaan | ||
Geleen, Van Akenstraat 46 | ||
Geleen, Scholen Sint-Michiel | ||
Geleen, Jos Klijnenlaan/Zuidhof | ||
Geleen, Kluis | ||
Geleen, Sportpark | ||
Geleen, Rijksweg Centrum |
Geschiedenis
Op 1 juni 1986 werd de oude lijn 34, met behoud van route en dienstregeling, vernummerd naar 32. Anders dan lijn 34 liep de route voortaan ook door de woonwijk Husken. De extra spitsritten tot Nuth, evenals de alternerende route via Klein Genhout bleven bestaan.