Lijn 77 Doetinchem Busstation - Arnhem Centraal Station
Voormalige buslijn 77s | |
Vervoerder(s) | GSM |
Lijnsoort | Spitsbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 3 juni 1984 t/m 1 juni 1985 |
Voorganger(s) | 27 |
Opvolger(s) | 77 |
Frequenties
| |
Spits | 0-2 ritten |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 77 was een buslijn die vanaf Doetinchem via Laag Keppel, Hoog Keppel, Drempt, Angerlo, Giesbeek en Lathum naar Arnhem reed. De buslijn reed alleen in de ochtendspits twee ritten richting Arnhem. Binnen Arnhem mocht alleen uitgestapt worden.
Route
Halte | ||
↓ | Doetinchem, Busstation | |
Doetinchem, Den Ooyman | ||
Laag Keppel, Hotel Gouden Leeuw | ||
Hoog Keppel, Burg. Vrijlandweg | ||
Drempt, De Braamberg | ||
Angerlo, 't Klooster | ||
Giesbeek, Zwalmstraat | ||
Lathum, Kerkstraat | ||
Arnhem, Keulseslag | ||
Arnhem, Winkelcentrum Presikhaaf | ||
Arnhem, Lange Wal | ||
Arnhem, Dongestraat | ||
↓ | Arnhem, Station Presikhaaf | |
Arnhem, AKZO | ||
Arnhem, Hoflaan | ||
↓ | Arnhem, Velperpoort | |
↓ | Arnhem, Velperplein / v. Muylw. | |
↓ | Arnhem, Willemsplein | |
↓ | Arnhem, Centraal Station |
Geschiedenis
Tot en met 2 juni 1984 reden de ritten van lijn 77 nog onder lijnnummer 27. Op 2 juni 1985 ging lijn 77 naar Groenlo doorrijden.