Lijn 14/7 Houffalize Dépôt TEC - Vielsalm Église
Voormalige buslijn 14/7 in België | |
Vervoerder(s) | TEC |
Concessie | Namur-Luxembourg |
Lijnsoort | Marktbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 30 juni 2013 |
Opvolger(s) | 14/7 |
Frequenties
| |
Spits | reed niet |
Dal | 1x/vrijdag (per richting) |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 14/7 reed van Houffalize via Dinez, Bihain, Ottre, Langlire, Provedroux en Salmchâteau naar Vielsalm.
Route
Halte | ||
Houffalize, Dépôt TEC | ||
Houffalize, Pont | ||
Houffalize, Spar | ||
Houffalize, Barrière N30 | ||
Houffalize, Cimetière | ||
Taverneux, Grand-Route | ||
Houffalize, Aux Cheras | ||
Dinez, N30 | ||
Dinez, La Maisale no. 23 | ||
Dinez, Centre | ||
Dinez, Eglise | ||
Wilogne, Centre | ||
Dinez, Eglise | ||
Dinez, Centre | ||
Dinez, La Maisale no. 23 | ||
Pisserotte, Pont de l'Autoroute | ||
Tailles, Pisserotte | ||
Petit-Tailles, Route de Bihain | ||
Petit-Tailles, Centre | ||
Bihain, Eglise | ||
Bihain, Centre no. 17 | ||
Bihain, Rue des Minières | ||
Hebronval, Routed de Bihain no. 71 | ||
Ottre, Route de Bihain | ||
Ottre, Centre no. 3 | ||
Ottre, Eglise | ||
Ottre, Chemin de Langlire no. 33 | ||
Ottre, Chemin de Langlire no. 40 | ||
Petite Langlire, Carrefour | ||
Langlire, Eglise | ||
Langlire, Route de Lomré | ||
Langlire, Eglise | ||
Petit Langlire, Carrefour | ||
Petit Langlire, Route de Provedroux | ||
Provedroux, No. 35 | ||
Provedroux, Rue de Petite Langlire | ||
Provedroux, Centre | ||
Provedroux, No. 4 | ||
Salmchâteau, Route de Provedroux | ||
Salmchâteau, Rue de Sainte-Marie | ||
Salmchâteau, Eglise | ||
Vielsalm, Garage van Noppen | ||
Vielsalm, Route de la Gare | ||
Vielsalm, Institut du Sacré-Coeur | ||
Vielsalm, Clinique | ||
Vielsalm, Route de Sankt-Vith | ||
Vielsalm, Institut Saint-Joseph | ||
Vielsalm, Eglise |
Zie ook
Geschiedenis
Op 1 juli 2013 werd de route geheel gewijzigd, de bus ging voortaan rijden van Houffalize via Gouvy naar Schmiede.