Lijn 8 Roermond Station - Stramproy Rabobank
Voormalige buslijn 8 | |
Vervoerder(s) | NAO |
Regio | Noord- en Midden-Limburg |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 2-3x/dag |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 8 reed van Roermond via Horn, Baexem, Heythuysen, Leveroy, Kelpen, Eind, Ospel, Nederweert, Weert en Tungelroy naar Stramproy.
Route
Halte | ||
Roermond, Station | ||
Roermond, Zwartbroekplein | ||
Roermond, Café Stad Weert | ||
Roermond, Wilhelminasingel | ||
Roermond, Wilhelminaplein | ||
Roermond, Geniegebouw | ||
Horn, Restaurant Hornerhof | ||
Horn, Kruispunt Rijksweg/Haelerweg | ||
Horn, Kruispunt Rijksweg/Beegderweg | ||
Horn, Restaurant Toerisme | ||
Baexem, Rijkspolitieschool | ||
Baexem, Dorpsstraat/Tramweg | ||
Baexem, Jongensschool | ||
Baexem, Café Schrooyen | ||
Heythuysen, Huize Beek & Bos | ||
Heythuysen, Garage Gielen | ||
Heythuysen, Hotel Kessels | ||
Heythuysen, Kloosterstraat 73 | ||
Heythuysen, Maxet | ||
Leveroy, Kerk | ||
Leveroy, Swelstraat/Dorpsstraat | ||
Leveroy, Deckerstraat 8a | ||
Kelpen, Abri Koppen | ||
Kelpen, Houtsberg 13a | ||
Kelpen, Wellenstein | ||
Eind, Nr. 27 | ||
Eind, Nr. 10a | ||
Eind, Brug | ||
Ospel, Kruidenier Zegveld | ||
Ospel, Waatskamp 17 | ||
Ospel, O.L. Vrouwstraat 17/30a | ||
Ospel, Klaarstraat 4 | ||
Ospel, Klaarstraat 34 | ||
Nederweert, St. Rochusplein | ||
Nederweert, St. Rochusstraat 8 | ||
Nederweert, Shell Tankstation | ||
Nederweert, Sluis 15 | ||
Weert, Schakelstation PLEM | ||
Weert, Caelerweg | ||
Weert, Biest Vrede & Vermaak | ||
Weert, Emmasingel | ||
Weert, Emmasingel/Maaspoort | ||
Weert, Station | ||
Weert, Viaduct Maaseikerweg | ||
Weert, Moesel | ||
Weert, Maaseikerweg 171 | ||
Tungelroy, Maaseikerweg 300 | ||
Tungelroy, Veuskens | ||
Stramproy, Bouwbedrijf Weerens | ||
Stramproy, Café Geelen | ||
Stramproy, Rabobank |