Lijn 136 's-Hertogenbosch Centraal Station - Tilburg Centraal Station
Buslijn 136 | |
Vervoerder(s) | Veolia Transport |
Concessie | Midden-Brabant |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador, Volvo 7700A |
Frequenties
| |
Spits | 2-4x/uur |
Spits (vakantie) | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Dal (vakantie) | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1-2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 136 rijdt van 's-Hertogenbosch, via Vlijmen, Nieuwkuijk, Drunen, Waalwijk, Sprang-Capelle, Kaatsheuvel en Loon op Zand naar Tilburg.
In de spitsrichting rijdt de bus tussen 's-Hertogenbosch en Drunen 4x/uur, op zaterdag wordt dat traject 2x/uur gereden.
Route
Halte | ||
's-Hertogenbosch, Centraal Station | ||
's-Hertogenbosch, Onderwijsboulevard | ||
's-Hertogenbosch, Westerparklaan | ||
's-Hertogenbosch, Henri Dunantlaan | ||
's-Hertogenbosch, Jeroen Bosch Ziekenhuis | ||
's-Hertogenbosch, Vlijmenseweg | ||
's-Hertogenbosch, Helftheuvelweg | ||
Vlijmen, Grote Kerk | ||
Vlijmen, Plein | ||
Vlijmen, Wolput | ||
Vlijmen, Tunnelweg | ||
Vlijmen, Nassaulaan | ||
Vlijmen, Burg. van Houtplein | ||
Vlijmen, Deken van Baarstraat | ||
Nieuwkuijk, Sint Jorisstraat | ||
Nieuwkuijk, De Steenenborch | ||
Nieuwkuijk, Bosscheweg | ||
Drunen, Lipsstraat | ||
Drunen, Rubenslaan | ||
Drunen, Admiraalsweg | ||
Drunen, De Werf | ||
Drunen, Beethovenlaan | ||
Drunen, Statenlaan | ||
Drunen, De Missisippi | ||
Waalwijk, Overlaatweg | ||
Waalwijk, Akkerlaan | ||
Waalwijk, Groenewoudlaan | ||
Waalwijk, Leeuwenbekstraat | ||
Waalwijk, Burg. Smeelelaan | ||
Waalwijk, Putstraat | ||
Waalwijk, Busstation Vredesplein | ||
Waalwijk, Margrietstraat | ||
Waalwijk, Burg. Verwielstraat | ||
Waalwijk, Floris V Laan | ||
Waalwijk, Prof. Asserweg | ||
Waalwijk, Tuinstraat | ||
Sprang Capelle, Sprang / Kruispunt | ||
Sprang Capelle, Torenstraat | ||
Sprang Capelle, Kerkstraat | ||
Sprang Capelle, Achter de Hoven | ||
Sprang Capelle, Van der Duinstraat | ||
Kaatsheuvel, Jan de Rooystraat | ||
Kaatsheuvel, Berndijksestraat | ||
Kaatsheuvel, Prins Mauritsplein | ||
Kaatsheuvel, Paulus Potterplein | ||
Kaatsheuvel, Europalaan | ||
Kaatsheuvel, Braakakker | ||
Kaatsheuvel, Efteling | ||
Kaatsheuvel, Van Heeswijkstraat | ||
Kaatsheuvel, Horst | ||
Loon op Zand, Busstation | ||
Loon op Zand, De Hoogt | ||
Loon op Zand, Kerkstraat | ||
Loon op Zand, Ecliptica | ||
Tilburg, Midden-Brabantweg | ||
Tilburg, Ringbaan West/Rotonde | ||
Tilburg, Ringbaan West | ||
Tilburg, Hart van Brabantlaan | ||
Tilburg, Centraal Station |
Geschiedenis
Deze lijn vindt z'n oorsprong bij de BBA.
In de dienstregeling 1998/1999 werd in de spitsuren 2x/uur gereden. In de ochtendspits reden twee extra ritten vanaf Waalwijk zowel naar Tilburg als 's-Hertogenbosch. Op alle overige momenten werd slechts 1x/uur gereden.