Lijn 499 Grave Busstation - Nijmegen Wedren
Tijdelijke buslijn 499 | |
Vervoerder(s) | Breng |
Concessie | Arnhem Nijmegen |
Lijnsoort | Vierdaagsebus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Vierdaagse 2013 |
Reden | Nijmeegse Vierdaagse |
Frequenties
| |
Spits | 3x/dag |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 499 is een vroege Vierdaagsebus en is speciaal bedoeld voor wandelaars, hij rijdt van Grave via Alverna naar Nijmegen.
Op deze bussen zijn gewone vervoerbewijzen niet geldig, alleen de speciale Blarenpas. Deze lijn vertrekt om 03.32, 04.32 en 05.32 uit Grave.
Route
Halte | ||
Grave, Busstation | ||
Nederasselt, Eindsestraat | ||
Alverna, Rijdtsestraat | ||
Alverna, Huurlingsedam | ||
Alverna, Oosterweg | ||
Alvena, Heumenseweg | ||
Alverna, Havenweg | ||
Alverna, Teersdijk | ||
Nijmegen, Streekweg | ||
Nijmegen, Brabantse Poort | ||
Nijmegen, Viaductweg | ||
Nijmegen, Woonboulevard | ||
Nijmegen, Graafsebrug | ||
Nijmegen, Neerbosscheweg | ||
Nijmegen, Dennenstraat | ||
Nijmegen, Graafseweg/Wolfskuilseweg | ||
Nijmegen, Rozenstraat | ||
Nijmegen, Wedren (Startplaats 4-daagse) |