Lijn 7 Lichtenvoorde Driehoek - Bocholt (D) Bahnhof
Voormalige buslijn 7 | |
Vervoerder(s) | GTW |
Regio | De Liemers en Achterhoek |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/2 uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 7 reed van Lichtenvoorde via Bredevoort, Aalten, Hemden (D) en Holtwick (D) naar Bocholt (D).
Op maandag t/m zaterdag werd slechts 1x per 2 uur gereden tussen Aalten en Bocholt, de overige ritten reden alleen tussen Lichtenvoorde en Aalten. Op zondag werd slechts 1x per 2 uur tussen Lichtenvoorde en Aalten gereden en reden 's middags twee ritten in beide richtingen naar Bocholt.
Route
Halte | ||
Lichtenvoorde, Driehoek | ||
Lichtenvoorde, Breukers | ||
Lichtenvoorde, Kruisbeeld | ||
Lichtenvoorde, Afweg Vragender | ||
Lichtenvoorde, Betonfabriek | ||
Lichtenvoorde, Domme Aanleg | ||
Lichtenvoorde, Voskuil | ||
Lichtenvoorde, Wubbels | ||
Bredevoort, Kerkhof | ||
Bredevoort, Gracht | ||
Bredevoort, Agentschap | ||
Bredevoort, Tolhuisweg (Afweg Lichtenvoorde) | ||
Bredevoort, 't Walfort | ||
Aalten, Gasfabriek | ||
Aalten, Overdekt Zwembad | ||
Aalten, Groen van Prinstererschool | ||
Aalten, Postkantoor | ||
Aalten, Station | ||
Aalten, Hoge Brug | ||
Aalten, Hondorp | ||
Heurne, Douane | ||
35px | Grens Nederland - Duitsland | |
Heurne (D), Kreuzkapelle/Zollamt | ||
Heurne (D), Maarschalkerweert | ||
Heurne (D), Mühle | ||
Heurne (D), Genossenschaft | ||
Holtwick (D), Unland | ||
Holtwick (D), Holtwickerbach | ||
Holtwick (D), Paus | ||
Bocholt (D), Baustraße | ||
Bocholt (D), Herzogstraße | ||
Bocholt (D), Landwirtschaftsschule | ||
Bocholt (D), Ravarditor | ||
Bocholt (D), Bahnhofsstraße | ||
Bocholt (D), Bahnhof |