Lijn 157 Oss Centraal Station - Eindhoven Centraal Station
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 30 jul 2009 om 12:53 (Nieuwe pagina: {{LijnInfo |lijnnr=157 |vervoerder=Arriva |concessie=Oost-Brabant |materieel=VDL Berkhof Ambassador |lijnsoort=streekbus |frequentie_spits=1x/uur |frequentie_dal=1x/uur |frequ...)
Buslijn 157 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Oost-Brabant |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 157 rijdt van Eindhoven via Son, Sint Oedenrode, Veghel, Mariaheide, Uden, Nistelrode en Heesch naar Oss.
De laatste 2 ritten op alle dagen rijden niet verder dan de Hobostraat in Uden.
Route
Halte | ||
Eindhoven, Station NS | ||
Eindhoven, Rachelsmolen | ||
Eindhoven, Tempellaan | ||
Son, Kanaalbrug | ||
Son, Raadhuisplein | ||
Son, Eekhoornlaan | ||
Son, Gentiaanlaan | ||
Son, Wolfswinkel | ||
Son, Sonseweg | ||
Nijnsel, Kruispunt | ||
Sint Oedenrode, Diependaal | ||
Sint Oedenrode, Schout van Peellandlaan | ||
Sint Oedenrode, Hertog Hendrikstraat | ||
Sint Oedenrode, Corridor | ||
Sint Oedenrode, Lindendijk | ||
Sint Oedenrode, Ollandseweg | ||
Sint Oedenrode, Gerbrandystraat | ||
Sint Oedenrode, Pijnhorstweg | ||
Sint Oedenrode, Alfred Nobelstraat | ||
Veghel, Corridor | ||
Veghel, Biezendijk | ||
Veghel, Oprit N265 | ||
Veghel, Blauwe Kei | ||
Veghel, Busstation | ||
Veghel, Stationsstraat | ||
Veghel, Wilgenstraat | ||
Veghel, Bundersweg | ||
Veghel, De Bunders | ||
Veghel, De Muntelaar | ||
Veghel, Voorhei | ||
Mariaheide, Pastoor van Haarenstraat | ||
Mariaheide, Rondweg | ||
Mariaheide, Duifhuizerweg | ||
Uden, Burenstraat | ||
Uden, Wilhelminastraat | ||
Uden, Koopmanstraat | ||
Uden, Busstation | ||
Uden, Kornetstraat | ||
Uden, Hobostraat | ||
Uden, Nistelrodeseweg | ||
Uden, Sonhofweg | ||
Nistelrode, Udenseweg | ||
Nistelrode, Laar | ||
Nistelrode, Raadhuisplein | ||
Nistelrode, Weijen | ||
Nistelrode, Weverstraat | ||
Heesch, De Ploeg | ||
Heesch, Stationsplein | ||
Oss, Nieuwe Hescheweg | ||
Oss, Titus Brandsmalaan | ||
Oss, Mgr. De Boerpark | ||
Oss, Molenstraat | ||
Oss, Station NS |