Lijn 65 Utrecht CS Jaarbeurszijde - Vianen Lorentzweg
Buslijn 65 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Regiovervoer Utrecht |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador, Mercedes-Benz Citaro G |
Frequenties
| |
Spits | 2-6x/uur |
Spits (vakantie) | 2-4x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 65 rijdt van Utrecht Centraal naar Vianen via Nieuwegein. In de ochtendspits wordt 6x/uur tussen Utrecht en Nieuwegein Nijverheidsweg gereden, in de avondspits in tegengestelde richting.
Bij de Nijverheidsweg eindigen twee ritten per uur, twee gaan er door naar Vianen en twee gaan er door naar Het Klooster. In de richting Utrecht stoppen alleen de ritten vanaf Het Klooster bij de halte Galvanibaan.
In de vakantieperiodes is de spitsfrequentie een 10/20-minutendienst en wordt samen met lijn 66 een tienminutendienst tussen Utrecht en Nieuwegein geboden. Buiten de vakanties rijden deze twee lijnen gezamelijk een 7,5-minutendienst in de spitsrichting.
Route
Halte | ||
Utrecht, Busstation West | ||
Utrecht, Europalaan | ||
Utrecht, P+R Westraven | ||
Nieuwegein, Remiseweg | ||
Nieuwegein, Huis de Geer | ||
Nieuwegein, Noorderveld | ||
Nieuwegein, Buys Ballotbaan | ||
Nieuwegein, Fahrenheitbaan | ||
Nieuwegein, Wattbaan | ||
Nieuwegein, Oosterlichtcollege | ||
Nieuwegein, De Bongenaar | ||
Nieuwegein, Galvanibaan | ||
Nieuwegein, Brabanthaven | ||
Nieuwegein, Groningenhaven | ||
Nieuwegein, Nijverheidsweg | ||
Nieuwegein, Het Klooster | ||
Nieuwegein, Constructieweg | ||
Nieuwegein, B.J. Buurmanstraat | ||
Nieuwegein, Museumwerf Vreeswijk | ||
Nieuwegein, Koninginnenlaan | ||
Nieuwegein, Berkstraat | ||
Nieuwegein, 't Veerhuis | ||
Nieuwegein, Waterbies | ||
↓ | Vianen, Busstation Lekbrug West | |
↑ | Vianen, Busstation Lekbrug Oost | |
Vianen, Laanakkerweg | ||
Vianen, Eendrachtsweg | ||
Vianen, Lorentzweg |