Lijn 433 Angeren Geldersch Oord - Nijmegen Wedren
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 08:13 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Tijdelijke buslijn 433 | |
Vervoerder(s) | Breng |
Concessie | Arnhem Nijmegen |
Lijnsoort | Vierdaagsebus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Periode | Vierdaagse 2009 t/m 2012 |
Reden | Nijmeegse Vierdaagse |
Frequenties | |
Spits | 3x/dag |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Lijn 433 is een vroege Vierdaagsebus en is speciaal bedoeld voor wandelaars. Hij rijdt van Angeren via Doornenburg, Gendt, Haalderen, Bemmel, Doornik en Lent naar Nijmegen.
Op deze bussen zijn gewone vervoerbewijzen niet geldig, alleen de speciale Blarenpas. Deze lijn vertrekt om 03.16, 04.16 en 05.16.
Route
Halte | ||
Angeren, Geldersche Oord | ||
Angeren, Kamervoort | ||
Angeren, Transformator | ||
Angeren, Sterrenberg | ||
Angeren, Boerenhoek | ||
Doornenburg, Stenen Palen | ||
Doornenburg, De Linge | ||
Doornenburg, Krakkedel | ||
Doornenburg, De Woerd | ||
Doornenburg, Rijnstraat | ||
Doornenburg, Van Kol | ||
Doornenburg, Blauwe Hoek | ||
Gendt, Molenstraat | ||
Gendt, Olyhorststraat | ||
Gendt, Kapelstraat | ||
Gendt, Dwarsakker | ||
Gendt, Julianaplein | ||
Gendt, Markt | ||
Gendt, Baron van Gendtlaan | ||
Gendt, Kommerdijk | ||
Gendt, Kruisstraat | ||
Gendt, Industrieterrein | ||
Haalderen, Groenestraat | ||
Haalderen, Kolkweg | ||
Haalderen, Kerk | ||
Haalderen, Lage Zandsestraat | ||
Haalderen, De Essenpas | ||
Bemmel, Papenstraat | ||
Bemmel, Oostervelden | ||
Bemmel, Klappenburgstraat | ||
Bemmel, Wardstraat / Sporthal | ||
Bemmel, Gemeentehuis | ||
Bemmel, Dorpsstraat / Molenwei | ||
Bemmel, Teselaar / Vossenhol | ||
Bemmel, De Pas | ||
Doornik, Het Nevelveld | ||
Doornik, Zandsepad | ||
Doornik, Doornik | ||
Doornik, Bekkersland | ||
Lent, Turennesingel | ||
Lent, Petuniastraat | ||
Lent, Lentseveld | ||
Lent, PMS / Laauwikstraat | ||
Nijmegen, Sint Canisiussingel | ||
Nijmegen, De Vereeniging |