Lijn 393 Verviers Gare Centrale - Charneux Village
Streekbuslijn 393 in België Bekijk de voormalige lijnen 393 | |
Vervoerder(s) | TEC |
Concessie | Buitenland |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 1-2x/dag |
Dal | 1x/dag |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 3x/dag |
Zondag | rijdt niet |
Lijn 393 rijdt van Verviers via Mangombroux, Jalhay naar Charneux.
Slechts in de spitsrichting en op zaterdag in de drukste richting wordt ook via Surister, Fouir en Herbiester gereden.
Route
Halte | ||
Verviers, Gare Centrale | ||
Verviers, Palais | ||
Vervier, Place d'Arles | ||
Mangombroux, Horloge | ||
Mangombroux, Avenue J. Tasté | ||
Mangombroux, Eglise | ||
Mangombroux, Secheval | ||
Mangombroux, Châlet du Lac | ||
Jalhay, Au-dessus du Bois | ||
Jalhay, Rouet | ||
Jalhay, Vervifontaine | ||
Jalhay, Route de Surister | ||
Surister, Hageman | ||
Surister, Village | ||
Jalhay, Goffoy | ||
Jalhay, Dehottay | ||
Fouir, Thier Paguay | ||
Fouir, Centre | ||
Fouir, Chapelle | ||
Jalhay, Hanguinet | ||
Jalhay, Centre | ||
Herbiester, Centre | ||
Jalhay, Carrefour de Herbiester | ||
Jalhay, Cimetière | ||
Jalhay, Fawetay | ||
Jalhay, Route de Charneux 65h | ||
Charneux, Route de la Xhavée | ||
Charneux, Village |