Alle openbare logboeken
Dit is het gecombineerde logboek van OV in Nederland Wiki. U kunt de lijst filteren door een specifiek logboektype te selecteren, of de gebruikersnaam (hoofdlettergevoelig) of paginatitel (tevens hoofdlettergevoelig) in te geven.
(nieuwste | oudste) (50 nieuwere | 50 oudere) (20 | 50 | 100 | 250 | 500) bekijken.- 5 jan 2020 15:52 Umbusko (overleg | bijdragen) heeft pagina Lijn 339 Aubel Place de la Victoire - Fouron-Saint-Martin Vogelstang hernoemd naar Lijn 339 Aubel Place de la Victoire - Sint-Martens-Voeren Vogelstang (Plaatsnaam in het Nederlands)
- 5 jan 2020 15:20 Umbusko (overleg | bijdragen) heeft pagina Lijn 439 Mouland Pont de la Berwinne - Fouron-Saint-Martin Vogelstang hernoemd naar Lijn 439 Moelingen Berwinebrug - Sint-Martens-Voeren Vogelstang (Nederlandse namen; de Voerstreek is officieel Nederlandstalig en dit is een Nederlandstalige website)
- 5 jan 2020 14:36 Umbusko (overleg | bijdragen) heeft pagina Lijn 139 Visé Place des Déportés - Aubel Place de La Victoire hernoemd naar Lijn 139 Visé Place des Déportés - Aubel Place de la Victoire (Kleine letter in plaats van hoofdletter)
- 3 jan 2020 18:33 Umbusko (overleg | bijdragen) heeft pagina Lijn 622 Eupen Bushof - Welkenraedt Bruyère hernoemd naar Lijn 622 Eupen Bushof - Welkenraedt La Bruyère
- 3 jan 2020 00:01 Umbusko (overleg | bijdragen) heeft pagina Overleg:Lijn 728 Kelmis B.B.L. - Hergenrath Adapta hernoemd naar Overleg:Lijn 728 Kelmis B.B.L. - Hauset Kirche
- 3 jan 2020 00:01 Umbusko (overleg | bijdragen) heeft pagina Lijn 728 Kelmis B.B.L. - Hergenrath Adapta hernoemd naar Lijn 728 Kelmis B.B.L. - Hauset Kirche
- 2 jan 2020 15:22 Umbusko (overleg | bijdragen) heeft pagina Lijn W06 Braine-l'Alleud Ancienne Station - Wavre Parc Artisinal hernoemd naar Lijn W06 Braine-l'Alleud Ancienne Station - Wavre Parc Artisanal (Het is Parc Artisanal niet Artisinal)
- 2 jan 2020 12:47 Umbusko (overleg | bijdragen) heeft pagina Lijn W04 Liège Opera - Marche-en-Famenne Centre hernoemd naar Lijn W04 Liège Opéra - Marche-en-Famenne Centre (Ontbrekend accent op de e)
- 17 jun 2019 20:46 Umbusko (overleg | bijdragen) heeft pagina Lijn 78 Maastricht Station - Liège Gare Leopold hernoemd naar Lijn 78 Maastricht Station - Liège Gare Léopold (Er ontbrak een accent op de e van Léopold)
- 16 jun 2019 16:56 Umbusko (overleg | bijdragen) heeft pagina Lijn Antwerpen Koningin Astridplein - Brussel Airport hernoemd naar Lijn Antwerpen-Centraal - Brussels Airport-Zaventem (Verduidelijking van enerzijds Antwerpen-Centraal, anderzijds dat luchthaven Zaventem wordt bedoeld)
- 16 jun 2019 11:57 Umbusko (overleg | bijdragen) heeft pagina Overleg:Lijn N367/413 Praha ÚAN Florenc - Paris Bercy Seine hernoemd naar Overleg:Lijn N367 Praha ÚAN Florenc - Paris Bercy Seine (Alleen FlixBus-lijnnummer)
- 16 jun 2019 11:57 Umbusko (overleg | bijdragen) heeft pagina Lijn N367/413 Praha ÚAN Florenc - Paris Bercy Seine hernoemd naar Lijn N367 Praha ÚAN Florenc - Paris Bercy Seine (Alleen FlixBus-lijnnummer)
- 16 jun 2019 11:53 Umbusko (overleg | bijdragen) heeft pagina Overleg:Lijn N84/231 Praha ÚAN Florenc - Brugge Station hernoemd naar Overleg:Lijn N84 Praha ÚAN Florenc - Brugge Station (Alleen FlixBus-lijnnummer)
- 16 jun 2019 11:53 Umbusko (overleg | bijdragen) heeft pagina Lijn N84/231 Praha ÚAN Florenc - Brugge Station hernoemd naar Lijn N84 Praha ÚAN Florenc - Brugge Station (Alleen FlixBus-lijnnummer)
- 15 jun 2019 15:41 Umbusko (overleg | bijdragen) heeft pagina Lijn N367 Praag ÚAN Florenc - Paris Bercy Seine hernoemd naar Lijn N367/413 Praha ÚAN Florenc - Paris Bercy Seine (Lijnnummer 413 toegevoegd)
- 14 jun 2019 01:48 Umbusko (overleg | bijdragen) heeft pagina Lijn 422 Düsseldorf ZOB - Lille Europe hernoemd naar Lijn Düsseldorf ZOB - Lille Europe (Als de IC Bus Düsseldorf-Liège geen nummer heeft, heeft deze het ook niet. Alle ritten rijden wel onder nummer 422xx, maar dat betekent nog niet dat het lijnnummer 422 is)
- 14 jun 2019 01:13 Umbusko (overleg | bijdragen) heeft pagina Lijn 433 Düsseldorf ZOB - Liège Guillemins hernoemd naar Lijn Düsseldorf ZOB - Liège-Guillemins (De meeste ritten rijden onder een nummer 433xx, maar één rit als 43401. Het lijkt me dus geen terechte conclusie dat het lijnnummer 433 zou zijn; nergens zijn lijnnummers te vinden)
- 13 jun 2019 15:19 Umbusko (overleg | bijdragen) heeft pagina Lijn Praha ÚAN Florenc - London Victoria Green Line Coach Station hernoemd naar Lijn 10 Praha ÚAN Florenc - London Victoria Green Line Coach Station (Lijnnummer toegevoegd)
- 13 jun 2019 15:18 Umbusko (overleg | bijdragen) heeft pagina Lijn Praha ÚAN Florenc - Amsterdam Sloterdijk hernoemd naar Lijn 540 Praha ÚAN Florenc - Amsterdam Sloterdijk (Lijnnummer toegevoegd)
- 12 jun 2019 22:48 Umbusko (overleg | bijdragen) heeft pagina Lijn Praha ÚAN Florenc - Amsterdam P+R Zeeburg hernoemd naar Lijn Praha ÚAN Florenc - Amsterdam Sloterdijk (Wijziging eindpunt in Amsterdam)