Lijn 75 Kortrijk Station - Deinze Station
Streekbuslijn 440 in België Bekijk de voormalige lijnen 440 | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Buitenland |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 2-4x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur (tot 22.30) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 75 rijdt van Kortrijk via Harelbeke, Beveren, Desselgem, Sint-Elooisvijve, Waregem, Zulte, Olsene, Machelen en Petegem naar Deinze.
In de spits- en daluren wordt maar 1x/uur gereden tussen Harelbeke en Deinze. Op zaterdag- en zondagochtend en 's avonds wordt maar 1x per 2 uur gereden tussen Waregem en Deinze.
Route
Halte | ||
Kortrijk, Station | ||
Kortrijk, Spoorweglaan | ||
Kortrijk, K | ||
Kortrijk, Gentsestraat | ||
Kortrijk, Groeningelaan | ||
Kortrijk, Gentsepoort | ||
Kortrijk, Lefevere | ||
Harelbeke, Koersplein | ||
Harelbeke, Garage Rapid | ||
Harelbeke, Royal | ||
Harelbeke, Marktstraat | ||
Harelbeke, Markt | ||
Harelbeke, Deerlijkstraat | ||
Harelbeke, Rijkswacht | ||
Beveren, Pontstraat | ||
Beveren, Klokke | ||
Beveren, Nieuwe Kerk | ||
Beveren, Hof de Commerce | ||
Desselgem, Toren | ||
Desselgem, Leie Motor | ||
Desselgem, De Engel | ||
Sint-Eloois-Vijve, Kauwenhoek | ||
Sint-Eloois-Vijve, Transvaal | ||
Sint-Eloois-Vijve, Posterij | ||
Waregem, Kliniek | ||
Waregem, Station | ||
Waregem, De Nieuwe Olm | ||
Waregem, College | ||
Waregem, Markt | ||
Waregem, Knok | ||
Waregem, Halfwege | ||
Waregem, Drogenboom | ||
Waregem, Recutex | ||
Zulte, Villa Salome | ||
Zulte, Station | ||
Zulte, Damberd | ||
Zulte, Standbeeld | ||
Zulte, Garage | ||
Olsene, Overwinning | ||
Olsene, Kerk | ||
Olsene, Kasteel | ||
Machelen, Tabarin | ||
Machelen, De Prins | ||
Machelen, Buitenlust | ||
Petegem aan de Leie, Kapelhoek | ||
Petegem aan de Leie, Industrielaan | ||
Petegem aan de Leie, Gemeentehuis | ||
Deinze, Station |