Lijn 7 Amsterdam Haarlemmermeerstation - Nieuwkoop Lindelaan
Versie door Etienne (overleg | bijdragen) op 25 jun 2012 om 18:55 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{VLijnInfo |lijnnr=7 |vervoerder=Centraal Nederland |lijnsoort=Streekbus |periode= |frequentie_spits=2x/uur |frequentie_dal=2x/uur |frequentie_zaterdag=2x/uur |fr…')
Voormalige buslijn 7 | |
Vervoerder(s) | Centraal Nederland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 7 reed van Amsterdam via Amstelveen, Uithoorn, De Kwakel en Nieuwveen naar Nieuwkoop.
Route
Halte | ||
Amsterdam, Haarlemmerstation | ||
Amsterdam, Koenenkade | ||
Amsterdam, Kalfjeslaan | ||
Amstelveen, Graaf Florislaan | ||
Amstelveen, Plein 1960 | ||
Amstelveen, Handweg | ||
Amstelveen, Pijnacker | ||
Amstelveen, Nesserlaan | ||
Amstelveen, Christinahoeve | ||
Uithoorn, Wieger Bruinlaan | ||
Uithoorn, Busstation | ||
Uithoorn, Noorddammerweg | ||
De Kwakel, Dorp | ||
Vrouwenakker, Brug | ||
Nieuwveen, Blokland / Witte Huis | ||
Nieuwveen, Liemeerbrug | ||
Nieuwveen, Kerkstraat | ||
Zevenhoven, N.H. Kerk | ||
Nieuwkoop, 't Haasje | ||
Nieuwkoop, De Koker | ||
Nieuwkoop, Lindelaan |