Lijn 1 Amsterdam Centraal Station - Leimuiden Garage
Voormalige buslijn 1 | |
Vervoerder(s) | Centraal Nederland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 3 juni 1973 t/m ... |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 1 rijdt van Amsterdam via Amstelveen, Bovenkerk, Aalsmeer en Rijssenhout naar Leimuiden.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Amsterdam, Centraal Station | ||
Amsterdam, Nassaukade | ||
Amsterdam, Haarlemmermeerstation | ||
Amsterdam, Kalfjeslaan | ||
Amstelveen, Plein 1960 | ||
Bovenkerk, Noorddammerlaan | ||
Aalsmeer, Oosteinderweg / Bloemenlust | ||
Aalsmeer, Van Cleeffkade | ||
Aalsmeer, Aalsmeerderbrug | ||
Rijssenhout, Bennebroekerweg | ||
Leimuiden, Leimuiderdijk / Venneperweg | ||
Leimuiden, Garage |