Lijn 43 Heerlen Station - Vaals Busstation (1982-2016)
Buslijn 43 | |
Vervoerder(s) | Veolia Transport |
Concessie | Zuid-Limburg |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador, Mercedes-Benz Sprinter |
Frequenties
| |
Spits | 2-4x/uur |
Spits (vakantie) | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1-2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 43 rijdt van Heerlen via Kerkrade, Simpelveld, Bocholtz, Nijswiller en Lemiers naar Vaals.
In de ochtendspits rijdt deze lijn van Bocholtz naar Heerlen vier keer per uur; in de middagspits wordt er van Heerlen naar Bocholtz vier keer per uur gereden. Dit geldt niet in de vakantiperioden.
Route
Halte | ||
Heerlen, Busstation | ||
Heerlen, Stadsschouwburg | ||
Heerlen, Akerstraat | ||
Heerlen, Bernardinuscollege | ||
Heerlen, Akerstraat / Burgemeester Waszinkstraat | ||
Heerlen, Heesberg | ||
Heerlen, Heerlerbaan / Bradleystraat | ||
Heerlen, Heerlerbaan / Kerk | ||
Heerlen, Bautscherweg | ||
Heerlen, Rukker | ||
Kerkrade, Stadion | ||
Kerkrade, Wenckebachstraat 10 | ||
Kerkrade, Elbereveldstraat | ||
Kerkrade, Spekhofstraat | ||
Kerkrade, Graverstraat 68 | ||
Kerkrade, Pleinstraat | ||
Kerkrade, Drievogelstraat | ||
Kerkrade, Beitel / Locht | ||
Heerlen, Beitel / Sourethweg | ||
Simpelveld, Molsberg | ||
Simpelveld, Oranjeplein | ||
Simpelveld, Sint Jozefbrug | ||
Bocholtz, Kievietsbrug | ||
Bocholtz, Simpelvelderweg / Groeneweg | ||
Bocholtz, Patersplein | ||
Bocholtz, Wilhelminastraat | ||
Bocholtz, Heiweg 60 | ||
Bocholtz, Bochholtzerheide | ||
Bocholtz, Baneheiderweg | ||
Nijswiller, Sophianum College | ||
Nijswiller, Benedictusberg | ||
Vijlen, Mamelis | ||
Lemiers, Piethaan | ||
Lemiers, A Je Striekiezer | ||
Lemiers, Lemiers | ||
Lemiers, Lemierserberg | ||
Vaals, Heuvel | ||
Vaals, Sint Jozefkerk | ||
Vaals, Busstation |