Lijn 690 Wapenveld Molenweg - Apeldoorn Erasmusstraat
Versie door Xanland (overleg | bijdragen) op 11 aug 2011 om 14:03 (Lijn 690 Wapenveld Molenweg - Apeldoorn Erasmusstraat / Aventus hernoemd naar Lijn 690 Wapenveld Molenweg - Apeldoorn Erasmusstraat)
Buslijn 690 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Veluwe |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag (1x heen) |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 690 rijdt van Wapenveld via Heerde en Epe naar Apeldoorn.
Route
Halte | ||
Wapenveld, Molenweg | ||
Wapenveld, Nachtegaalweg | ||
Heerde, Dreefseweg | ||
Heerde, Zwolseweg | ||
Heerde, Sportlaan | ||
↓ | Heerde, Brinklaan | |
Heerde, Wendhorst | ||
↓ | Heerde, Transferium Horsthoek | |
Epe, Dennenheuvel | ||
Epe, Politiebureau | ||
Epe, Centrum | ||
Epe, Haverkamp | ||
Vaassen, Centrum | ||
Vaassen, Zuid | ||
Apeldoorn, Jacobus Fruytierschool | ||
Apeldoorn, Erasmusstraat |