Lijn 421 Den Haag Arnold Spoelplein - Monster Stichting Westerhonk
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 23 feb 2009 om 10:00
Buslijn 421 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Haaglanden-Streek |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | - |
Avond | - |
Zaterdag | - |
Zondag | - |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 421 van de Concessie Haaglanden streek rijdt van Den Haag Loosduinen naar Monster Stichting Westerhonk. 's Ochtends rijdt deze lijn naar Monster en 's middags naar Den Haag. Alle ritten worden gereden door Connexxion.
Route
Halte | ||
Den Haag, Arnold Spoelplein | ||
Den Haag, Wellant College Madestein | ||
Den Haag, Haeghe Flor | ||
Monster, Stichting Westerhonk |