Lijn 217 Amsterdam Centraal Station - Hoorn Station NS
Nachtbuslijn 217 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Waterland |
Lijnsoort | Nachtbus |
Materieel | Scania Omnilink, Scania Omnicity |
Frequenties
| |
Vrijdagnacht | 1x/uur |
Zaterdagnacht | 1x/uur |
De bus rijdt in de nacht na de genoemde dag |
---|
Lijn 217 rijdt van Amsterdam via Edam en Scharwoude naar Hoorn. Lijn 217 rijdt alleen op vrij- en zaterdagnacht.
Route
Halte | ||
Amsterdam, Centraal Station | ||
Amsterdam, Prins Hendrikkade | ||
Schouw, Splitsing | ||
Broek in Waterland, Dorp | ||
Monnickendam, Bernhardbrug | ||
Katwoude, Lagedijk | ||
Edam, Busstation | ||
Edam, Technische School | ||
Zeevang, Riethoorneweg | ||
Middelie, Klemweg (N247) | ||
Warder, Verkavelingweg | ||
Oosthuizen, Dorp | ||
Oosthuizen, Koggehoorn | ||
Beets, N247 | ||
Oudendijk, N247 | ||
Scharwoude, Rijksweg | ||
Scharwoude, Ooms | ||
Scharwoude, Gemaal Westerkogge | ||
Hoorn, Poldermolen | ||
Hoorn, Verfmolen | ||
Hoorn, Houtzaagmolen | ||
Hoorn, Poolster | ||
Hoorn, Astronautenweg | ||
Hoorn, Zuiderkruisstraat | ||
Hoorn, Station NS |