Lijn 658 Nunspeet Vreeweg - Apeldoorn Jacobus Fruytierschool
Buslijn 658 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Veluwe |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2 ritten |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 658 rijdt van Nunspeet via Elspeet en Uddel naar Apeldoorn.
Route
Halte | ||
Nunspeet, Vreeweg | ||
Nunspeet, Nijverheidsweg | ||
Nunspeet, Berenbosweg | ||
Nunspeet, Station NS | ||
Nunspeet, Centrum | ||
Nunspeet, Gemeentehuis | ||
Nunspeet, Elburgerweg | ||
Nunspeet, Oenenburgweg | ||
Elspeet, Centrum | ||
Uddel, Markveldweg | ||
Uddel, Uttilochweg | ||
Nieuw Millingen, Kruispunt | ||
Apeldoorn, J. Fruytierschool |