Grensoverschrijdende buslijn 42
|
Vervoerder(s) |
De Lijn
|
Concessie |
Buitenland
|
Lijnsoort |
Streekbus
|
Materieel |
Onbekend
|
|
Frequenties
|
Spits |
2 ritten
|
Dal |
1 rit
|
Avond |
rijdt niet
|
Zaterdag |
rijdt niet
|
Zondag |
rijdt niet
|
Lijn 42 rijdt van Hulst via Sint Jansteen, Kemzeke (B) en Sint Pauwels (B) naar Sint Niklaas (B).
Route
|
Halte
|
|
Hulst, Busstation |
|
|
Hulst, Glacisweg |
|
|
Hulst, Koolstraat |
|
|
Kemzeke (B), Paal Galgeveldstraat |
|
|
Kemzeke (B), De Wal |
|
|
Kemzeke (B), Bosstraat |
|
|
Kemzeke (B), Trompstraat |
|
|
Kemzeke (B), Voorhoutstraat |
|
|
Kemzeke (B), Drieschouwen |
|
|
Kemzeke (B), Malpertuslaan |
|
|
Kemzeke (B), Dorp |
|
|
Sint Pauwels (B), Bagoniëlaan |
|
|
Sint Pauwels (B), Collemanstraat |
|
|
Sint Pauwels (B), Dries |
|
|
Sint Pauwels (B), Bermijnstraat |
|
|
Sint Pauwels (B), Potterstraat |
|
|
Sint Pauwels (B), Patershoek |
|
|
Sint-Niklaas (B), Vlyminckshoek |
|
|
Sint-Niklaas (B), Mispelstraat |
|
|
Sint-Niklaas (B), Kleibeekstraat |
|
|
Sint-Niklaas (B), Wegvoeringsstraat |
|
|
Sint-Niklaas (B), Kuildamstraat |
|
|
Sint-Niklaas (B), Bremstraat |
|
|
Sint-Niklaas (B), Kazernestraat |
|
|
Sint-Niklaas (B), Uitgang Noordlaan |
|
|
Sint-Niklaas (B), Station |
|
|
Sint-Niklaas (B), Uitgang Noordlaan |
|
|
Sint-Niklaas (B), Hofstraat |
|
|
Sint-Niklaas (B), Markt |
|
|
Sint-Niklaas (B), Park |
|
|
Sint-Niklaas (B), Atheneum/Zwembad |
|
|
Sint-Niklaas (B), Koopcentrum |
|