Lijn 679 De Valk Gereformeerde Gemeente - Amersfoort Hoornbeeck College
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 7 sep 2010 om 20:34
Buslijn 679 | |
Vervoerder(s) | Veolia Transport |
Concessie | Veluwe |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1 rit |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 679 rijdt van Wekerom via De Valk en Barneveld naar Amersfoort.
Vanaf de 'Rooseveltstraat' in Barneveld rijdt er een bus parallel mee richting Amersfoort echter rijdt deze na Barneveld nog via Achterveld.
Route
Halte | ||
Wekerom, Kruispunt | ||
Wekerom, A.G. Weijersweg | ||
Wekerom, Garage Veldhuizen | ||
De Valk, Gereformeerde Gemeente | ||
De Valk, School met de Bijbel | ||
Barneveld, Julianaplein | ||
Barneveld, Rooseveltstraat | ||
Barneveld, Churchillstraat | ||
Barneveld, Bouwheerstraat | ||
Barneveld, Station Centrum | ||
Barneveld, Vliegersvelderlaan | ||
Barneveld, Van Wijnbergenlaan | ||
Barneveld, Noord | ||
Barneveld, Zeumerseweg | ||
Achterveld, N.K. Kerk | ||
Amersfoort, Van Lodensteincollege |