Lijn 87 Ans Gare - Liers Gare
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 87 in België | |
Vervoerder(s) | (Multiobus Wallonie i.o.v.) TEC |
Bassin de Mobilité | Liège-Verviers |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur (vanaf 13:30) |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 87 rijdt van Ans via Rocourt en Voroux-lez-Liers naar Liers.
Dienstregeling
- In de spitsrichting rijdt één rit van/naar Milmort.
Route
Halte | ||
Ans, Gare I.C. | ||
Ans, Rue des Ponts | ||
Ans, Eglise du Plateau | ||
Ans, Rue de l'Yser 119 | ||
Ans, Rue des Français | ||
Ans, Colruyt | ||
Ans, Rue d'Othée | ||
Rocourt, Ancien Charbonnage | ||
Rocourt, Centre Commercial | ||
Rocourt, Rue de Lantin | ||
Rocourt, Place Reine Astrid | ||
Rocourt, Arsenal | ||
Rocourt, Rue Principale | ||
Rocourt, Clinique St-Vincent | ||
Voroux-lez-Liers, Ecole | ||
Voroux-lez-Liers, Place | ||
Voroux-lez-Liers, Cheval | ||
Liers, Eglise | ||
Liers, Gare | ||
Milmort, Enseignement Spécial |