Lijn 501 Antwerpen Rijnkaai - Rumst Busstation
Voormalige buslijn 501 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Entiteit | Antwerpen |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Jonckheere Transit |
Periode | Onbekend |
Opvolger(s) | 181 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Spits (vakantie) | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (tot 21:30) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 501 reed van Antwerpen via Berchem, Wilrijk, Aartselaar en Reet naar Rumst.
Route
Halte | ||
↓ | Antwerpen, Cadixstraat | |
Antwerpen, Londenstraat | ||
Antwerpen, Rijnkaai | ||
Antwerpen, Tavenierskaai | ||
Antwerpen, Van Meterenkaai | ||
Antwerpen, Van Schoonbekeplein/Brouwersvliet | ||
Antwerpen, Felixarchief | ||
Antwerpen, Paardenmarkt/Hessenbrug | ||
Antwerpen, Italiëlei/Paardenmarkt | ||
Antwerpen, Rooseveltplaats | ||
Antwerpen, Quellin | ||
Antwerpen, Rubenslei | ||
Antwerpen, Loosplaats | ||
↑ | Antwerpen, Centraal Station | |
Antwerpen, Lange Kievitstraat | ||
Borgerhout, Van de Nestlei/Provinciestraat | ||
Borgerhout, Lge. van Ruusbroecstraat/Montenstraat | ||
Borgerhout, Draakplaats | ||
Berchem, Station Antwerpen-Berchem | ||
Berchem, Station Antwerpen-Berchem/Brug | ||
Berchem, Posthoflei/Maatschappijstraat | ||
Berchem, Van Jacboslei | ||
Berchem, Grotesteenweg/F. Van Hombeekstraat | ||
Berchem, Sint-Willibrorduskerk | ||
Wilrijk, Elisabethlaan | ||
Wilrijk, Lindendreef | ||
Wilrijk, Middelhei Vijver | ||
Wilrijk, Middelheim | ||
Wilrijk, Kinderziekenhuis | ||
Wilrijk, Groenenborgerlaan | ||
Wilrijk, Sint-Augustinusziekenhuis | ||
Wilrijk, H. van Mildertplein | ||
Wilrijk, Beukenlaan | ||
Wilrijk, Dennenlaan | ||
Wilrijk, Vijverlaan | ||
Wilrijk, Heistraat/Goudenregenlaan | ||
Wilrijk, Laarstraat | ||
Wilrijk, Kern | ||
Wilrijk, Bist | ||
Wilrijk, Valkstraat | ||
Wilrijk, Moerelei | ||
Wilrijk, Geleegweg | ||
Wilrijk, Planetariumlaan | ||
Wilrijk, Auditoriumlaan | ||
Wilrijk, Folklorelaan | ||
Wilrijk, Aquafin | ||
Aartselaar, Baron van Ertbornstraat | ||
Aartselaar, Gemeentehuis | ||
Aartselaar, Dokter Cuypersstraat | ||
Aartselaar, S. Streuvelslaan | ||
Aartselaar, J. Davidlaan | ||
Aartselaar, Oever | ||
Aartselaar, Bekersveld | ||
Reet, Pierstraat | ||
Reet, Sint-Jozefstraat | ||
Reet, Rozenlaan | ||
Reet, Molenhuis | ||
Reet, Molenstraat | ||
Reet, Kerremansstraat | ||
Reet, Beukendreef | ||
Reet, Kerk | ||
Reet, Kerkhof | ||
Reet, Watertoren | ||
Reet, Hoge Meentochtstraat | ||
Rumst, Hollebeekstraat | ||
Rumst, Busstation |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
In de dienstregeling 2007 reed in de ochtendspits één extra rit van Rumst naar Reet Rozenlaan, in de middagspits vertrok één rit vanaf de Cadixstraat in Antwerpen. In de avonduren reed de bus niet via het Middelheim in Wilrijk.
Op een later moment werd deze lijn opgevolgd door lijn 181.