Lijn R13 Ostbevern Wischhausstraße - Münster Hauptbahnhof
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 9 apr 2021 om 19:13
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn R13 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | DB Westfalenbus |
Verkeersverbond | WT |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Spits (vakantie) | 1x/uur |
Dal | 1-2x/uur |
Dal (vakantie) | 1x/uur |
Avond (werkdagen) | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/(2) uur |
Zaterdagavond | 1x/2 uur (tot 20:30) |
Zondag | 1x/uur |
Zondagavond | 1x/2 uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn R13 rijdt van Ostbevern Mitte via Telgte Westbevern, Telgte Stadtmitte en Münster Mauritz Mitte naar Münster Hauptbahnhof.
Dienstregeling
- Uitsluitend in de spitsuren en op zondagavond wordt gereden tussen Telgte Bahnhof Nord en Münster. Ook op zondagochtend, in de daluren en doordeweeks 's avonds rijden enkele ritten van of naar Münster.
- Doordeweeks buiten de vakanties rijden diverse extra ritten en dan met name tussen Ostbevern en Telgte. Deze kunnen een afwijkende route hebben. Daarnaast rijden enkele ritten in de spits via de Hans-Geiger-Straße.
- In de daluren en op zaterdag voor 14:00 uur wordt over het algemeen 1x/uur gereden tussen Ostbevern en Telgte Bahnhof Nord.
- Op zaterdag wordt na 14:00 uur de frequentie verlaagd van 1x/uur naar 1x/2 uur.
- Op zondag wordt over het algemeen 1x/uur gereden tussen Ostbevern en Telgte Rathaus/Baßfeld.
- De ritten op zondag die van en naar Münster rijden, rijden richting Ostbevern niet via de halte Bahnhof Süd. Ook enkele ritten in de spits doen dit niet.
Route
Halte | ||
Ostbevern, Wischhaustraße | ||
Ostbevern, Lienener Damm | ||
Ostbevern, Buchenstraße | ||
Ostbevern, Kirche | ||
Ostbevern, Jäger | ||
Telgte, Schulze-Osthoff | ||
Telgte, Westbevern Kirche | ||
Telgte, Mersch | ||
Telgte, Brandhove | ||
Telgte, Westbeverner Straße | ||
Telgte, Rathaus/Baßfeld | ||
Telgte, Johannes-Kepler-Weg | ||
Telgte, Bahnhof Süd | ||
Telgte, Orkotten | ||
Telgte, Münstertor | ||
Telgte, Bahnhof Nord | ||
Telgte, Winkhaus | ||
Telgte, Hans-Geiger-Straße | ||
Telgte, Kiebitzpohl Süd | ||
Telgte, Sankt-Rochus-Hospital | ||
Telgte, Jägerhaus | ||
Münster, Körberheide | ||
Münster, Alter Mühlenweg | ||
Münster, Pleistermühlenweg | ||
Münster, Sankt Mauritz | ||
Münster, Pulverschuppen | ||
Münster, Emsstraße | ||
Münster, Danziger Freiheit | ||
Münster, Albertstraße | ||
Münster, Dechaneistraße | ||
Münster, Hohenzollernring/Finanzgericht | ||
Münster, Sankt-Franziskus-Hospital | ||
Münster, Hansa-Berufskolleg | ||
Münster, Sophienstraße | ||
Münster, Sternstraße | ||
Münster, Bremer Platz | ||
Münster, Servatiiplatz | ||
Münster, Hauptbahnhof |
Geschiedenis
Op 29 april 2019 werd de dienstregeling gewijzigd. Op zondag werd met uitzondering van enkele ritten aan de randen van de dag niet meer tussen Münster en Telgte gereden. Wel werd de frequentie op zondag overdag verhoogd van 1x/2 uur naar 1x/uur.