Lijn 976 Oberhausen Everslohstraße - Mülheim Heifeskamp
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 15 mei 2021 om 12:49
Voormalige buslijn 976 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | STOAG |
Verkeersverbond | VRR |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Oberhausen |
Materieel | MAN Lion's City Mercedes-Benz Citaro |
Periode | ... t/m 8 juni 2013 |
Opvolger(s) | 952, 962, 976 |
Frequenties
| |
Spits | 3x/uur |
Dal | 3x/uur |
Avond | 1-2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1-2x/uur |
Lijn 976 reed van Oberhausen Königshardt via Alsfeld, Sterkrade, Buschhausen, Hauptbahnhof, Altstadt en Oberhausen Dümpten naar Mülheim Dümpten.
Dienstregeling
- Van maandag tot en met zaterdag werd tot circa 20:00 uur altijd tussen de haltes Everslohstraße naar Heifeskamp gereden. In de vroege ochtend werd niet gereden tussen de haltes Wehrstraße en Heifeskamp.
- Op zondag de gehele dag en van maandag tot en met zaterdag na circa 20:00 uur werd 1x/uur tussen de haltes Falkestraße naar Dümpten gereden en 1x/uur tussen de haltes Sterkrade Bahnhof en Anne-Frank-Realschule.
Route
Halte | ||
Oberhausen, Everslohstraße | ||
Oberhausen, Venn | ||
Oberhausen, Pfälzer Straße | ||
Oberhausen, Hohe Straße | ||
Oberhausen, Hartmannschule | ||
Oberhausen, Theodor-Spiering-Platz | ||
Oberhausen, Pfälzer Hof | ||
Oberhausen, Nordfriedhof | ||
Oberhausen, Jägersiedlung | ||
Oberhausen, Kolberger Straße | ||
Oberhausen, Alsfeldstraße | ||
Oberhausen, Feldhofstraße | ||
Oberhausen, Mathildestraße | ||
Oberhausen, Hagelkreuz | ||
Oberhausen, Neumarkt | ||
Oberhausen, Sterkrade Mitte | ||
Oberhausen, Hirsch-Center | ||
Oberhausen, Rathaus Sterkrade | ||
Oberhausen, Sterkrade Bahnhof | ||
Oberhausen, Sterkrade Bahnhof Westseite | ||
Oberhausen, Preußenstraße | ||
Oberhausen, Badenstraße | ||
Oberhausen, Torgaustraße | ||
Oberhausen, Friesen-/Beerenstraße | ||
Oberhausen, Buschhausen Mitte | ||
Oberhausen, Max-Eyth-Straße | ||
Oberhausen, Stadtwerke | ||
Oberhausen, Gewerbegebiet West 2 | ||
Oberhausen, Lindnerstraße | ||
Oberhausen, GMVA | ||
Oberhausen, Zum Eisenhammer | ||
Oberhausen, Gustavstraße | ||
Oberhausen, Hauptbahnhof/Rheinisches Industriemuseum | ||
Oberhausen, Hauptbahnhof | ||
Oberhausen, Marktstraße | ||
Oberhausen, Anne-Frank-Realschule | ||
Oberhausen, Blücherplatz | ||
Oberhausen, Alsenstraße | ||
Oberhausen, Feldmannstraße | ||
Oberhausen, Sanderstraße | ||
Oberhausen, Rolanddamm | ||
Oberhausen, Dümpterkamp | ||
Oberhausen, Niederrhein-Kolleg | ||
Oberhausen, Wehrstraße | ||
Oberhausen, Kaisersfeld | ||
Oberhausen, Mühlenhof | ||
Oberhausen, Dümpten | ||
Mülheim, Heiermannstraße | ||
Mülheim, Grüner Weg | ||
Mülheim, Heifeskamp |
Geschiedenis
Op 9 juni 2013 werden grote wijzigingen in het busnetwerk van Oberhausen doorgevoerd. Lijn 976 ging via de route door Tackenberg van lijn 954 naar het eindpunt bij de Falkestraße in Königshardt rijden. Hiermee werd ook een gedeelte van lijn lijn SB97 overgenomen. Het traject binnen Alsfeld werd overgenomen door lijn 962 en het eindpunt bij de Everslohstraße werd voortaan bediend door lijn 952.