Treinserie 15800 (2021)
Versie door Ovspotter070 (overleg | bijdragen) op 2 feb 2021 om 21:57
Let op! Deze pagina over Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Treinserie 15800 Huidige treinseries in Nederland | |
---|---|
Traject | Amersfoort Vathorst - Amsterdam Centraal |
Dienstregeling | 2021 |
Vervoerder | NS |
Concessie | Hoofdrailnet |
Treinsoort | Sprinter |
Frequentie | 2x/uur |
Materieel | SLT |
Opmerkingen | - |
Treinserie 15800 is in dienstregeling 2021 de Sprinter tussen Amersfoort Vathorst, Amersfoort Centraal, Hilversum, Weesp en Amsterdam Centraal.
Traject
Opmerkingen
- Is te Amsterdam Centraal gekoppeld aan Sprinter 5800.
- Vormt tot 20:00 uur tussen Hilversum en Weesp een scheve kwartierdienst met Sprinter 5700.
- Vormt tussen Weesp en Amsterdam Centraal een scheve kwartierdienst met Sprinter 14600.
Spoorlijnen
Deze treinserie maakt(e) gebruik van de volgende spoorlijn(en):
Andere voormalige treinseries 15800
Dienstregeling | Treinsoort | Frequentie | Traject | Vervoerder | Opmerkingen |
---|---|---|---|---|---|
1974/1975 | Stoptrein | 2x/uur | 't Harde - Amsterdam CS | NS | Spitstrein; stopte niet te Hulshorst, Hilversum NOS en Diemen. |
1975/1976 | Stoptrein | 2x/uur | 't Harde - Amsterdam CS | NS | Spitstrein; stopte niet te Hulshorst, Hilversum NOS en Diemen. |
1976/1977 | Stoptrein | 2x/uur | 't Harde - Amsterdam CS | NS | Spitstrein; stopte niet te Hulshorst, Hilversum NOS en Diemen. |
1977/1978 | Stoptrein | 2x/uur | 't Harde - Amsterdam CS | NS | Spitstrein; stopte niet te Hulshorst, Hilversum NOS en Diemen. |
1978/1979 | Stoptrein | 2x/uur | 't Harde - Amsterdam CS | NS | Spitstrein; stopte niet te Hulshorst, Hilversum NOS en Diemen. |
1979/1980 | Stoptrein | 2x/uur | 't Harde - Amsterdam CS | NS | Spitstrein; stopte niet te Hulshorst, Hilversum NOS en Diemen. |
1980/1981 | Stoptrein | 2x/uur | 't Harde - Amsterdam CS | NS | Spitstrein; stopte niet te Hulshorst, Hilversum NOS en Diemen. |
1981/1982 | Stoptrein | 2x/uur | 't Harde - Amsterdam CS | NS | Spitstrein; stopte niet te Hulshorst, Hilversum NOS en Diemen. |
1982/1983 | Stoptrein | 2x/uur | 't Harde - Amsterdam CS | NS | Spitstrein; stopte niet te Hulshorst, Hilversum NOS en Diemen. |
1983/1984 | Stoptrein | 2x/uur | 't Harde - Amsterdam CS | NS | Spitstrein; stopte niet te Hulshorst, Hilversum NOS en Diemen. |
1984/1985 | Stoptrein | 2x/uur | 't Harde - Amsterdam CS | NS | Spitstrein; stopte niet te Hulshorst, Hilversum NOS en Diemen. |
1995/1996 | Sneltrein | 1x/uur | Amersfoort - Schiphol | NS | |
1996/1997 | Sneltrein | 1x/uur | Amersfoort - Den Haag CS | NS | |
1997/1998 | Sneltrein | 1x/uur | Amersfoort - Den Haag CS | NS | |
2001/2002 | Sneltrein | 1x/dag | Amsterdam Centraal - Rotterdam Centraal | NS | |
2003 | Sneltrein | 1x/dag | Amsterdam Centraal - Rotterdam Centraal | NS | |
2004 | Sneltrein | 1x/dag | Amsterdam Centraal - Rotterdam Centraal | NS | Alleen op zondag |
2013 | Sprinter | 1-2x/dag | (Amersfoort -) Amsterdam Centraal - Hoofddorp (- Den Haag Centraal) | NS | reed alleen enkele vroege ritten als variant op de Sprinterserie 5800. |
2014 | Sprinter | 1x/dag | Hoofddorp -> Amsterdam Centraal -> Amersfoort | NS | reed alleen enkele vroege ritten als variant op de Sprinterserie 5800. |
2015 | Sprinter | 1x/dag | Hoofddorp → Amsterdam Centraal (→ Amersfoort) | NS | reed alleen enkele vroege ritten als variant op de Sprinterserie 5800. |
2016 | Sprinter | 1x/dag | Hoofddorp → Amsterdam Centraal (→ Amersfoort) | NS | reed alleen enkele vroege ritten als variant op de Sprinterserie 5800. |
2017 | Sprinter | 2x/uur | Amersfoort Vathorst - Amsterdam Centraal | NS | |
2018 | Sprinter | 2x/uur | Amersfoort Vathorst - Amsterdam Centraal | NS | |
2019 | Sprinter | 2x/uur | Amersfoort Vathorst - Amsterdam Centraal | NS | |
2020 | Sprinter | 2x/uur | Amersfoort Vathorst - Amsterdam Centraal | NS | |
2022 | Sprinter | 2x/uur | Amersfoort Vathorst - Amsterdam Centraal | NS | Reed t/m 4 september 2022. |
Categorieën:
- Verouderde Nederlandse treinseries
- Treinserie
- Sprinter
- Treinserie 15800
- Dienstregeling 2021
- Concessie Hoofdrailnet (2015-2024)
- Station Amersfoort Vathorst
- Station Amersfoort Schothorst
- Station Amersfoort Centraal
- Station Baarn
- Station Hilversum
- Station Hilversum Media Park
- Station Bussum Zuid
- Station Naarden-Bussum
- Station Weesp
- Station Diemen
- Station Amsterdam Science Park
- Station Amsterdam Muiderpoort
- Station Amsterdam Centraal
- Dienstregeling Centraalspoorweg
- Dienstregeling Oosterspoorweg