Lijn 433 Namur Gare des Autobus - Dinant Gare
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 433 in België | |
Vervoerder(s) | (Latour i.o.v.) TEC |
Bassin de Mobilité | Namur |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond (werkdagen) | 1x/2 uur |
Zaterdag | 1x/(2) uur |
Zondag | 2x/dag |
Zondagavond | 1x/avond |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 433 rijdt van Namur via Jambes, Dave, Tailfer, Lustin, Godinne, Yvoir, Houx, Bouvignes en Leffe naar Dinant.
Dienstregeling
- De afwijkende routes (tot Mont) worden van maandag t/m zaterdag alternerend aangedaan.
Route
Halte | ||
Namur, Gare des Autobus | ||
Namur, Rue Rogier | ||
Namur, Rue du Premier Lanciers | ||
Jambes, Place Joséphine-Charlotte | ||
Jambes, Avenue Bovesse | ||
Jambes, Place de la Wallonie | ||
Jambes, Rue de Géronsart | ||
Jambes, Les Chardonnerets | ||
Jambes, CPAS | ||
Jambes, Etablissements Bister | ||
Jambes, Caserne du Génie | ||
Jambes, Velaine Rue va-s-t'y Frotte | ||
Jambes, Velaine École Gardienne | ||
Jambes, Velaine Route de Sart Hulet | ||
Dave, Chemin de l'Institut | ||
Dave, Rocher du Néviau | ||
Dave, Ancienne Gare | ||
Dave, Cimetière | ||
Dave, Rue de l'école | ||
Dave, Rue des Fonds | ||
Dave, Rue des Sautes | ||
Dave, Poste | ||
Dave, Pont du Curé | ||
Dave, Pré des Broux | ||
Dave, Pierre du Bocq | ||
Dave, Les Sources | ||
Tailfer, Gare | ||
Tailfer, Carrières | ||
Tailfer, CIBE | ||
Lustin, Rue Monty | ||
Lustin, Rue des Fonds | ||
Lustin, Maison de vacances | ||
Lustin, Chapelle | ||
Lustin, Pré Baudot | ||
Lustin, Rue Pépin | ||
Lustin, Village | ||
Lustin, Hurlevent | ||
Lustin, Belvédère | ||
Lustin, Institut St-Thomas | ||
Lustin, Poste | ||
Lustin, Rocher de Frênes | ||
Lustin, Les Ramiers | ||
Lustin, Gare | ||
Lustin, Frappe-Cul | ||
Lustin, Tantachaux | ||
Mont, Carrefour Fonds Delvaux | ||
Mont, Route de la Clinique | ||
Mont, Village | ||
Mont, Eglise | ||
Godinne, Grand Godinne | ||
Godinne, Gare | ||
Godinne, Collège | ||
Yvoir, Fidevoye | ||
Yvoir, PN Fidevoye | ||
Yvoir, Sur Champt | ||
Yvoir, Gare SNCB | ||
Yvoir, Avenue de Champalle | ||
Houx, Pont | ||
Houx, Eglise | ||
Houx, Bois de Devant-Houx | ||
Bouvignes, Fonds des Rivaux | ||
Bouvignes, Cimetière | ||
Bouvignes, Camping | ||
Dinant, Rue Camille Henri | ||
Leffe, Place | ||
Dinant, Place Collard | ||
Dinant, Gare |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Op een onbekend moment vervielen de haltes Boulevard Sasserath en Collegiale na herinrichting van de gelijknamige boulevard.
Categorieën:
- Verouderde buitenlandse lijnen
- Buitenlandse lijn 433
- Buitenlandse buslijnen
- Bassin de Mobilité Namur
- Lijn in België
- Plaats Namur
- Station Namur
- Plaats Dave
- Station Dave-Nord
- Plaats Tailfer
- Station Tailfer
- Plaats Lustin
- Station Lustin
- Plaats Godinne
- Station Godinne
- Plaats Yvoir
- Station Yvoir
- Plaats Houx
- Station Houx
- Plaats Dinant
- Station Dinant