Lijn 11 Son Ekkersrijt - Eindhoven Station NS
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 6 jul 2010 om 09:34
Buslijn 11 | |
Vervoerder(s) | Hermes |
Concessie | Samenwerkingsverband Regio Eindhoven |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | MAN Lion's City |
Frequenties
| |
Spits | 4-6x/uur (vakanties 4x/uur) |
Dal | 2x/uur |
Avond | 2x/uur (tot 21:30) |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 11 rijdt van Bedrijventerrein Ekkersrijt in Son naar station Eindhoven. De avondritten worden alleen in de richting Eindhoven gereden, richting Ekkersrijt wordt dan gereden door lijn 1.
Tussen halte 'Autowijk' en station Eindhoven wordt een gezamenlijke dienstregeling met lijn 1 gereden.
Route
Halte | ||
Son, Ekkersrijt 4300 | ||
Son, Meubelplein | ||
Son, Science Park | ||
Son, Telecom Son | ||
Eindhoven, Castilielaan | ||
Eindhoven, Roubaixlaan | ||
Eindhoven, Autowijk | ||
Eindhoven, Ir. Ottenbad | ||
Eindhoven, Roelantlaan | ||
Eindhoven, Gerretsonlaan | ||
Eindhoven, Winkelcentrum Woensel / Churchilllaan West | ||
Eindhoven, Catharina Ziekenhuis Oost | ||
Eindhoven, Generaal Pattonlaan | ||
Eindhoven, Europalaan | ||
Eindhoven, Oude Toren | ||
Eindhoven, Looierstraat | ||
Eindhoven, Gildelaan | ||
Eindhoven, Station NS |